Trening przed imprezą? Te aktywności fizyczne przygotują cię na wieczór

Te zajęcia fitness wyszczuplają, uczą tańczyć na obcasach, ale przede wszystkim spalają mnóstwo kalorii. W połączeniu z dobrą muzyką na treningu możesz już zacząć imprezę.

W Warszawie istnieją Technoranki. Co to takiego? Otóż to poranna impreza, która trwa od 7:00 do 9:00. Różnica jest taka, że zamiast alkoholu napijecie się tam kawy, izotoników i zjecie dobre śniadanie. W końcu taniec jest jednym z najlepszych spalaczy tłuszczu. Taki poranek może być świetną alternatywą do joggingu o wschodzie słońca czy treningów na siłowni. 

Istnieje również wiele innych zajęć fitness, gdzie główną rolę odgrywa muzyka. Sprawdź, gdzie możesz dać upust emocjom i połączyć przyjemne z pożytecznym, przy tym wszystkim spalając mnóstwo kalorii. 

Barre Beat

Barre Beat to połączenie baletu, bo rzeczywiście podczas treningu wykonuje się kilka ćwiczeń przy metalowych poręczach, ale również treningu na macie. Balet to nuda? Na pewno nie tutaj! Trening ten należy do naprawdę intensywnych. Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą wysmuklić i wyrzeźbić ciało. Muzyka podczas Barre Beat odgrywa ogromną rolę, bo ćwiczenia wykonuje się dokładnie w rytmie tego, co słyszmy z głośników. 

TwerkOut Fitness

Twerkout kojarzy nam się z seksownym potrząsaniem pupą, ale ten trening to coś zupełnie innego. TwerkOut Fitness opiera się głównie na treningu cardio, podczas którego dużo biegasz, przeskakujesz, wyskakujesz, a w to wszystko wplecione są nietypowe twerki. Zajęcia podzielone są na dwie części. Pierwsza to rozgrzewka, a druga nauka choreografii. Dzięki temu maksymalnie podkręcasz metabolizm i nawet w krótkim czasie jesteś w stanie spalić mnóstwo kalorii. Trening został wymyślony przez Dominikę Śliwińską. 

 

High Heels

To jeden z najpopularniejszych treningów, z którymi możesz spotkać się w klubach fitness. Podczas zajęć dla początkujących najpierw uczysz się chodzenia - zgrabnego i przede wszystkim zdrowego dla kręgosłupa. Później całych układów. Jak ten trening działa? Niesamowicie wzmacnia całe ciało i je rzeźbi. Dzięki temu, że cały trening wykonujesz w obcasach pracują wszystkie mięśnie. Idealny dla wszystkich tych, którzy kochają tańczyć.

Disco Spinning

Spinning uwielbiają gwiazdy! W Hollywood to jedna z najpopularniejszych aktywności fizycznych. Dlaczego? Szybka jazda na rowerze ze zmianą obciążenia poprawia kondycję, spala mnóstwo kalorii i rzeźbi ciało. Czym jest więc Disco Spinning? To połączenie głośnej muzyki, w rytm której pedałujesz, robisz pompki, a nawet brzuszki. Wszystko dzieje się w ciemnym pomieszczeniu, gdzie pod sufitem kręci się kula dyskotekowa. Idealne cardio przed imprezą! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA