Torby sportowe - pakowne i funkcjonale propozycje dla miłośników sportu

Torba sportowa to niezbędnik każdego miłośnika sportu. Spraw sobie funkcjonalny i poręczny model, który posłuży ci na lata. Sprawdź!

Potrzebujesz torby sportowej? Zanim jednak zaczniesz rozglądać się za odpowiednim modelem, musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze, jaki rodzaj sportu uprawiasz? Pamiętaj, że torba na fitness nie będzie spełniać twoich wymagań, jeśli trenujesz boks czy tenis. Oczywiście są modele uniwersalne, które bez problemu zmieszczą rękawice czy rakietę tenisową, jednak te dedykowane do różnych dyscyplin posiadają często dodatkowe kieszenie czy przegrody, które ułatwiają organizację i zachowanie porządku. Modele znanych, sportowych marek z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Drugą, bardzo istotną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest rozmiar torby. Wybór oczywiście zależy od tego, co tak naprawdę planujesz w niej nosić. Torba sportowa może być mała, duża, a nawet bardzo duża. Jednak tak określane rozmiary to pojęcie względne, dlatego zazwyczaj na metce widnieje napis: 25l, 30l, 50l itd. Po takim oznaczeniu znacznie łatwiej sobie wyobrazić co możesz do takiej torby włożyć. Przykładowo, do modelu z oznaczeniem 30l bez problemu zmieścisz strój do ćwiczeń, butelkę z wodą i przekąski. Taki model w zupełności ci wystarczy, jeśli chodzisz na siłownię lub zajęcia fitness. Jeśli jednak trenujesz konkretną dyscyplinę sportu i potrzebujesz zabierać ze sobą sprzęt (np. rękawice) sięgnij po torbę o pojemności 50l.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Jeśli już wiesz jaki model torby wybrać, możesz skupić się na wizualnej kwestii. Na szczęście sportowe marki mają w swoich kolekcjach mnóstwo propozycji, zarówno, jeśli chodzi o kolory, jak i wzory. Miłośnicy stonowanych barw mogą przebierać w czarnych, szarych i granatowych modelach. Jeśli jednak interesuje cię coś bardziej wyrazistego, sięgnij po żywe odcienie takie jak czerwień czy błękit.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej toreb sportowych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.