Merrell - niezawodne trekkingi, które sprawdzą się na każdym terenie

Jesień to idealna pora na piesze wycieczki, a co za tym idzie, czas, kiedy warto zaopatrzyć się w odpowiednie buty trekkingowe. Sprawdź propozycje marki Merrell - będziesz zachwycony!

Trekkingi niskie - ciemne kolory

Jesień to idealna pora roku na dłuższe, piesze wycieczki. Nie musisz martwić się o doskwierający upał, a z drugiej strony temperatura nie jest jeszcze na tyle niska, żeby sprawiać ci dyskomfort. Zanim jednak wyruszysz w podróż, pierwsze co musisz zrobić to zaopatrzyć się w wygodne obuwie. Trekkingi sprawdzą się zarówno na górzystym, jak i płaskim terenie, dlatego czy to w górach, czy na mazurskich nizinach spełnią twoje oczekiwania.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Trekkingi niskie - kolorowe

Buty trekkingowe są bardzo wytrzymałe i odporne na jakiekolwiek uszkodzenia, dlatego, jeśli szukasz czegoś na wymagające wyprawy, tylko one cię nie zawiodą. Czym w takim razie różnią się od popularnych, sportowych modeli oferowanych przez znane marki? Wystarczy spojrzeć na wzmocniony nosek buta, wodoodporny materiał  czy odpowiednio wyprofilowaną podeszwę, która mimo pokonanego przez ciebie  dystansu sprawi, że nie będziesz odczuwał dyskomfortu.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Trekkingi wysokie

Jeśli czeka cię bardziej ekstremalna wyprawa, wybierz trekkingi, które sprostają ciężkim warunkom. Sięgający za kostkę model będzie strzałem w dziesiątkę! Wysokie trekkingi jak żadne inne obuwie stabilizują staw skokowy, dzięki czemu jakiekolwiek obciążenie nie da ci się we znaki. Zwichnięcia czy skręcenia również nie wchodzą w grę! Warto również pamiętać, że wysokie trekkingi zapewniają przede wszystkim bardzo dobrą ochronę przed wilgocią oraz zabrudzeniami, dlatego ani śnieg, ani deszcz nie będzie ci straszny. Jednym słowem, wygodne trekkingi marki Merrell na sezon jesienno-zimowy będą jak znalazł!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej trekkingów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.