Wyzwanie treningowe od jednej z najpopularniejszych trenerek. Spróbujesz?

Jillian Michaels nie dostała silnych rąk na promocji w sklepie i nie wyrzeźbiła mięśni brzucha w ciągu jednej nocy. To jedna z najbardziej znanych trenerek w Stanach Zjednoczonych, która swoje ciało zawdzięcza wieloletniej pracy. Niedawno stworzyła treningowe wyzwanie. Spróbujesz?

Jillian Michaels zdobyła reputację najsilniejszego trenera amerykańskiego w The Biggest Loser. Ponieważ znana jest z tego, że nie ma problemu z podnoszeniem ciężarów złapała parę kettlebells i stworzyła coś, co nazywa "obwodowym wyzwaniem". To mieszanka pompek na kettlach, unoszeń nóg do klatki piersiowej i różnych innych , dość nietypowych kombinacji. 

Spal tłuszcz z nóg i wyrzeźb mięśnie, dzięki treningowi znanej trenerki

 

4 najlepsze śniadania dla osób, które chcą schudnąć

W trakcie ćwiczeń pracuje całe nasze ciało. To niesamowite, że do tego treningu potrzebujesz jedynie jednego rodzaju sprzętu, a jesteś w stanie zaktywizować do pracy wszystkie mięśnie. Jeśli część z tych ćwiczeń jest dla ciebie za trudna, to wypróbuj inne, dostępne bezpłatnie programy trenerki. Jednak zanim się poddasz, spróbuj podjąć się wyzwania i pamiętaj - trening czyni mistrza. Jak zaznacza trenerka, zależy jej na tym, aby wszystkie ruchy z początku wykonywać powoli i stopniowo zwiększać intensywność., dzięki wyższej wytrzymałości. Także do dzieła! 

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.