Jeansy, które podkreślą twoją figurę! Supermodne modele dla 3 typów sylwetki

Uwielbiasz jeansy? Zobacz, w którym modelu będziesz wyglądać najlepiej! Przygotowałyśmy kilkanaście propozycji dla 3 typów sylwetki. Sprawdź i zainspiruj się!

Gruszka i klepsydra

Szerokie biodra i masywne uda są twoją zmorą? Dzięki odpowiednio dopasowanym jeansom będziesz wyglądać bardzo seksownie i kobieco! Dzwony z pewnością ukryją mankamenty twojej sylwetki, a ty będziesz mogła cieszyć się nieskazitelnym wyglądem. Jeansy o tym kroju pozwolą ci nie tylko pozbyć się fałdek, ale sprawią, że twoje nogi optycznie się wydłużą. Do jesiennych stylizacji są jak znalazł. Dopasuj do nich ramoneskę, botki i kapelusz z szerokim rondem. Nie zapomnij także o pojemnej torbie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Niski wzrost

Jesteś dość niska i chcesz dodać sobie kilka centymetrów bez zakładania obcasów? Mamy na to sposób! Wybierz proste jeansy, a efekt będzie piorunujący! Jest to bardzo uniwersalny fason, który z powodzeniem dopasujesz do wszystkiego. Jeśli chcesz osiągnąć jak najlepszy efekt, wybierz taki model spodni, który sięga śródstopia i nie marszczy się na końcu, jak to bywa w przypadku przydługich nogawek. W tym sezonie, półki sklepowe zdominowane są przez jasnoniebieski denim. Stwórz stylizację z pazurem i dobierz do jeansów dodatki w zwierzęce printy, które są absolutnym trendy sezonu.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Brak talii

Swoją największą popularność osiągnęły w latach 80., ale teraz powracają z wielkim impetem! Mom jeans, czyli spodnie z wysokim stanem i zwężanymi nogawkami są wprost idealne dla kobiet, które nie mają wyraźnie zarysowanej talii. Taki fason jeansów optycznie poszerzy biodra i podkreśli mało widoczną wcześniej talię. Mom jeans świetnie wyglądają z krótszymi bluzkami opinającymi ciało. W takiej stylówce śmiało możesz iść na imprezę. Nie zapomnij tylko o modnych dodatkach!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej jeansów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.