Ten trening zmieni Twoje zdanie odnośnie ćwiczeń na krześle

Oto najskuteczniejszy i najbardziej praktyczny obwód treningowy. Nie potrzebujesz ciężarów, ani zbyt wiele miejsca. Jedyne czego potrzebujesz to krzesło. W tym treningu zaktywizujesz wszystkie mięśnie i spalisz całkiem sporo kalorii!

Jak to działa?

Wykonaj każdy ruch dla wskazanej liczby powtórzeń, a następnie powtórz wszystko w trzech rundach.

Całkowity czas: do 30 minut

Będziesz potrzebowała: Krzesła

1. Dotykanie placami stóp krzesła naprzemiennie

Stań twarzą do przodu krzesła i przeskakuj z nogi na nogę szybko i naprzemiennie podnosząc wysoko kolana, aby lekko dotknąć krzesła palcami. Wykonuj ruch jak najszybciej. 

Powtórzenia: 30 na każdą nogę

2. Przyciąganie kolana do klatki piersiowej w podporze przodem na krześle

Stań twarzą do krzesła. Oprzyj się rękami na siedzeniu ostawiając ciało w pozycji podporu przodem. Podnieś prawą nogę do tyłu, do poziomu bioder, a następnie uginając w kolanie przyciągnij do klatki piersiowej. 

Powtórzenia: 15 na każdą nogę 

Serie: 3

3. Półprzysiady

Stań tyłem do siedziska krzesła. Schodź do przysiadu dotykając (ale nie siadając!) pośladkami krzesła wykonują półprzysiad. Wykonaj 3 ruchy pulsacyjne. Następnie wróć do góry i powtórz ruch. 

Powtórzenia: 20

Serie: 3

4. Pompki

Ponownie oprzyj się w podporze przodem na krześle. Chwyć dłońmi boki siedziska. Następnie wykonuj pompki, schodząc klatką piersiową jak najbliżej krzesła. Pamiętaj o tym, by ciało pozostawało w linii prostej. 

Powtórzenia: 15

Serie: 3

5. Brzuszki

Usiądź na krześle bokiem do oparcia. Nogi i tułów unoś nad ziemią. Chwyć dłońmi boki siedziska krzesła. Następnie uginajac nogi przyciągaj kolana do klatki piersiowej. 

Powtórzenia: 15

Serie: 3

Więcej o: