Pamiętacie piękną aktorkę ze Step Up? Pokazała swój trening, a my zmęczyłyśmy się samym oglądaniem

Jenna Dewan od zawsze była w świetnej formie. Jej trening, który pokazała na Instagramie daje jasną odpowidź skąd aktorką taka formę ma. Zdecydowanie widać, że ciężko na nia pracuje nie odpuszczając nawet w hotelowym pokoju.

Pod filmem na swoim Instagramie aktorka napisała: 

Czasami szybki trening w domu / hotelu to wszystko, na co mam czas ...!
 

Jenna tańczy jazz i taniec współczesny. Mimo to regularnie trenuje siłowo ze swoją trenerką. Na trening siłowy przeznacza około 45 minut. Trenują krótko, ale bardzo intensywnie. Ich ćwiczenia zaczynają się od 15 minutowego tańca połączonego z fitnessem. Następnie wykonują ćwiczenia wzmacniające takie, jak przysiady, ćwiczenia na pośladki z obciążnikami na kostkach, wejścia na skrzynię oraz różne warianty deski.

Anna Lewandowska znowu skrytykowana. Jedna z obserwatorek kpi z nazwy jej projektu

 

Jednak, kiedy aktorka nie ma czasu spotkać się ze swoją trenerka lub jest w podróży, to wykonuje ten krótki zestaw ćwiczeń.

Krągłe pośladki. Dwa etapy budowania mięśni pośladkowych

 

1. Wspinaczka górska - 25 powtórzeń

2. Przysiady - 20 powtórzeń

3. Pompki - 10 powtórzeń

4. Przysiad z wyskokiem - 10 powtórzeń

5. Brzuszki - 25 powtórzeń

Cały obwód powtarza 5 razy! 5 ćwiczeń nie brzmi skomplikowanie. Jednak wykonanie 5 takich obwodów z pewnością jest męczące. To świetne rozwiązanie, kiedy nie ma się czasu na trening, a nie chce się wypaść z treningowej rutyny. My z pewnością wypróbujemy! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.