Katarzyna Skrzynecka ma najbardziej umięśnionego męża w show-biznesie. Marcin Łopucki jest kulturystą

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Od lat związana z Marcinem Łopuckim, z którym ma córkę Alikę. Mało kto wie, że jej mąż jest utytułowanym kulturystą.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 

Katarzyna Skrzynecka poślubiła Marcina Łopuckiego w 2009 roku. Kilka lat później na świat przyszła córeczka pary, o dość nietypowym imieniu Alikia Ilia Łopucka. Katarzyna Skrzynecka chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami z rodziną. Często w swoich social mediach pokazuje przystojnego męża, ale raczej unika takich zdjęć, na których Marcin epatował by swoją muskulaturą. Co innego możemy znaleźć na jego profilu. 

 

Marcin Łopucki jest kulturystą 

Wchodząc na profil męża Katarzyny Skrzyneckiej aż trudno w to uwierzyć, że Marcin ma 43 lata. Jego ciało wygląda jak u Adonisa. Okazuje się, że Łopucki jest zawodowym kulturystą i to z imponującymi wynikami. Marcin Łopucki jest mistrzem świata w klasycznej kulturystyce, a także vice mistrzem świata w fitnessie. 

 

Na jego Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z siłowni, gdzie Marcin spędza naprawdę sporo czasu. 

 

Marcin nie zawsze był kulturystą 

Z jego profilu na Instagramie dowiadujemy się też, że nie zawsze zajmował się kulturystką. Za to w jego życiu zawsze obecny był sport. Łopucki zaczynał od taekwondo. 

 

Łupucki chętnie pokazuje się w mediach 

Choć to jego żona jest większa gwiazdą to Marcin nie stroni od występów w śniadaniówkach. W social mediach chwali się zdjęciami z popularnych "kanap", na których opowiada o zdrowym stylu życia. Patrząc na niego możemy bez dwóch zdań stwierdzić, że wiek to tylko liczba, a po 40-stce można wyglądać lepiej niż nie jeden nastolatek. 

 

Katarzyna Nosowska będzie odchudzała się z Ewą Chodakowską "Modelką raczej nie zostanę, ale będę szybciej szła"

Agnieszka Sienkiewicz żegna lato w bikini "Jak widać nie spędziłam go na ćwiczeniach z Chodakowską"

 

Luxuria Astaroth była na odwyku. Ukończeniem pochwaliła się na Instagramie "Podjęłam walkę z chorobą"

Natalia Siwiec pozuje w bikini. Fanki bezlitosne: "Wyglądasz jak śmierć na urlopie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.