Trekkingi i buty sportowe marki Columbia - modele na każdą kieszeń

Najwyższy czas zaopatrzyć się w solidne trekkingi i buty sportowe, które zapewnią komfort w każdych warunkach. Marka Columbia ma świetne propozycje dla miłośników pieszych wycieczek. Sprawdź!

Trekkingi niskie

Trekkingi mają wiele zastosowań i wbrew pozorom nie są dedykowane tylko i wyłącznie wyprawom w góry. Wystarczy spojrzeć na tak zwany niski model. Trekkingi mają podeszwę, która bardzo często jest powleczona specjalną gumą, zapewniającą świetną przyczepność. Dzięki niej zupełnie bez obaw możesz chodzić po stromych ścieżkach i wymagającym terenie. Sama konstrukcja butów jest o wiele lżejsza od wysokich modeli, dlatego niskie trekkingi świetnie sprawdzą się podczas codziennych spacerów i na krótszych dystansach. Musisz pamiętać, że taki model obuwia w żaden sposób nie chroni twoich kostek. Aby nie doszło do kontuzji, staraj się unikać niskich trekkingów, jeśli wiesz, że czeka cię długa droga na wymagającym terenie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Trekkingi za kostkę

Czeka cię długa wyprawa w góry z elementami wspinaczki? Sięgające za kostkę wysokie trekkingi będą strzałem w dziesiątkę! Taki model świetnie stabilizuje staw skokowy, dzięki czemu jakiekolwiek obciążenie nie da ci się we znaki tak bardzo, jak w przypadku butów niskich. Zarówno, jeśli chodzi o skręcenia czy zwichnięcia, wysokie buty z powodzeniem cię od nich uchronią. Warto pamiętać, że wysokie trekkingi przede wszystkim zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wilgocią oraz zabrudzeniami, dlatego ani śnieg, ani deszcze nie będzie ci straszny. Jednym słowem, buty są na tyle uniwersalne, że możesz je nosić podczas spacerów, jak i wymagających wędrówek. Na sezon jesienno-zimowy będą jak znalazł!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Buty sportowe

Marka Columbia to nie tylko solidne trekkingi, ale także obuwie sportowe. Idealnie sprawdzą się podczas jesiennych treningów na świeżym powietrzu. Ich wyraziste kolory z pewnością ożywią twoją stylizację. Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz model, który najbardziej ci odpowiada!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej butów marki Columbia znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.