Kreatywny trening wykonany na lotnisku udowadnia, że można trenować wszędzie

Kiedy czekasz na lot najprawdopodobniej zazwyczaj czytasz książkę, przeglądasz social media, ucinasz krótką drzemkę lub podjadasz z nudów. A co gdybyś w tym czasie wykonała trening?

Trenerka Kaisa Keranen udowdniła, że trening można zrobić wszędzie. Podczas siedmiogodzinnego oczekiwania na lotnisku Kaisa zdołała wykonać trening obwodowy, do którego wykorzystała swoją masę ciała, ławkę na lotnisku oraz dodatkowe obciążenie w postaci plecaka z jej bagażem.

Zbuduj brzuch tymi 3 ruchami 

 

Kaisa wykonywała wskoki na ławkę, przysiady i przeskoki. Nagrała i dodała swój filmik treningowy na Instagram. Na szczęście lotnisko było praktycznie puste, więc trenerka śmiało mogła wykonywać ćwiczenia. 

Czy powinnaś unikać węglowodanów na kolację, jeśli chcesz schudnąć?

Jaki z tego wniosek?

Nie ma wymówek! Każda chwila jest dobra a wykonanie nawet krótkiego treningu. Zamiast siedzieć przed komputerem lub ekranem telefonu, zamiast ucinać sobie drzemkę po pracy, zamiast oglądania serialów na Netflixie lub w przerwie między programami telewizyjnymi - wykonaj trening! Wystarczy zaledwie chwila w ciągu dnia, aby dać swojemu ciału energetycznego kopa! 

Nocne przekąski do 200 kcal. Jedz bez obaw o wagę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.