Szybkie fryzury na fitness w stylu gwiazd

Jeśli chcesz trochę poeksperymentować z fryzurami na fitness, zobacz, jak robią to gwiazdy. One pokazują, że fryzura na trening może być prosta, łatwa do zrobienia, praktyczna i jednocześnie efektowna!

Szybkie fryzury na fitness: wysoki kucyk

Prosta i bardzo wygodna fryzura. Polubiły ją Khloe i Kim Kardashian oraz ich młodsza siostra Kendall Jenner. Żeby wysoki kucyk dobrze wyglądał, rozczesz dokładnie włosy, zbierz je wysoko, a te przy głowie wygładź szczotką. Możesz to zrobić z głową opuszczoną w dół. Gotową fryzurę delikatnie spryskaj lakierem, co ją znacznie utrwali. Jeśli często tak związujesz włosy na fitness, zadbaj o to, żeby twoja gumka nie niszczyła kosmyków. Wybierz taką, która ma miękki materiał, gumki plastikowe czy z metalowymi elementami łamią włosy.

Wysoko związany kucyk jest wygodny i twarzowyWysoko związany kucyk jest wygodny i twarzowy Instagram

Najlepsze fryzury na trening - ulubione uczesania znanych trenerek

Szybkie fryzury na fitness: koczek

Koczek to równie prosta i szybka fryzura, ale bardziej dopracowana niż kucyk. Żeby go zrobić, wystarczy związać wysoko włosy, opleść kucyk wokół gumki, a końce włosów ukryć pod nią. Jeśli chcesz zrobić koczek w stylu baletnicy, możesz też rozdzielić włosy równomiernie wokół gumki, formując coś na kształt obwarzanka i związać drugą gumką. Jeśli masz włosy półdługie lub wycieniowane, spryskaj je lakierem, żeby pasma nie uciekały spod gumki.

Koczek jest wygodny i praktyczny. Zrobisz go w kilka chwil.Koczek jest wygodny i praktyczny. Zrobisz go w kilka chwil. Instagram

Postaw na swobodny styl. Tak, jak: Gisele Bundchen, Ashley Tisdale i Alessandra Ambrossio. Dopracowane koki, zabezpieczone wsuwkami, raczej nie sprawdzą się podczas ćwiczeń.

Fryzury na plażę - modne i wygodne

Szybkie fryzury na fitness: opaska

Opaska do włosów to przydatny gadżet, jeśli masz dłuższe włosy lub grzywkę, która przeszkadza w ćwiczeniach. Opaskę zawsze mają w swojej torbie na fitness: Ashley Benson, Lea Michele i Nina Dobrev. 

Opaska doskonale podtrzymuje włosyOpaska doskonale podtrzymuje włosy Instagram

Fryzury na trening - 5 prostych i wygodnych propozycji z wybiegów

Szybkie fryzury na fitness: warkocz

Jeśli lubisz bardziej dopracowane fryzury, postaw na modny warkocz. Fryzura w stylu Kirsten Dunst, Mirandy Kerr i Vanessy Hudgens sprawdzi się w przypadku lekko sztywnych włosów (kosmyki od razu po umyciu są zbyt miękkie i warkocz może się rozpadać), dlatego, przed jego wykonaniem użyj lakieru do włosów lub spreju z solą morską.

Warkocze to doskonały pomysł na fryzurę na trening fitnessWarkocze to doskonały pomysł na fryzurę na trening fitness Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.