Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

Co jakiś czas Kim Kardashian w sieci pokazuje jak ćwiczy, choć już chyba nikt i tak nie uwierzy w to, że jej pośladki tak urosły od ćwiczeń. Tym razem gwiazda pochwaliła się dwoma ćwiczeniami, które wykonuje źle.

Kim Kardashian ma świetną formę 

Nie da się ukryć, że po urodzeniu dwójki dzieci Kim Kardashian wróciła do świetnej formy. Gwiazda zapewnia swoich fanów, że to wszystko dzięki diecie i treningowi. W tej drugiej kwestii Kim jest nie ugięta i coraz częściej w swoich social mediach pokazuje, jak ćwiczy. Niestety nie wygląda to dobrze. 

Kim Kardashian przed operacjami, komentują fani 'Byłaś piękna, po co to zrobiłaś?'. Jak wyglądała w liceum?

 

Kim Kardashian ćwiczy na Instagramie 

Na swoim profilu Kim pochwaliła się, jak wykonuje dwa ćwiczenia: jedno na pośladki, a drugie na mięśnie brzucha. Oba są świetne jeśli wykonujemy je poprawnie i tu pojawia się problem. Kim Kardashian dodając takie filmiki powinna wykonywać wszystkie ćwiczenia perfekcyjnie, w końcu jest inspiracją dla wielu kobiet. Poniżej przedstawiamy wam podstawowe błędy które popełnia Kim Kardashian ćwicząc.

Kim Kardashian od 9 dni stosuje nowy detoks. Gwiazda chwali się rezultatami na Instagramie, a fani nie mogą wyjść z zachwytu

Ćwiczenie 1 - przysiad z wypchnięciem sztangi na głowę 

Pierwszy błąd, który widzimy na załączonym filmiku Kim Kardashian to lecące kolana do środka. Wykonując przysiad nasze stopy powinny być do siebie równolegle, a kolana skierowane na zewnątrz. Robiąc przysiady tak, jak Kim Kardashian istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji i obciążania stawów. Drugi błąd to zbyt mocne pochylanie się do przodu, a tym samym obciążanie odcinka lędźwiowego. 

Kim Kardashian przestrzega restrykcyjnej diety, ale podczas cheat day pozwala sobie na wiele. Taka ilość słodyczy przyprawia o mdłości

Ćwiczenie 2 - Skłony tułowia w klęku na wyciągu "Allahy"

Przy tym ćwiczeniu najważniejsze jest by nasze plecy były cały czas proste. Niestety Kim Kardashian robiąć "Allahy" w drastyczny sposób wygina odcinek lędźwiowy i robi to ćwiczenie za szybko. W takim tempie prędzej doprowadzi się do kontuzji niż do umięśnionego brzucha. 

Pamiętajcie, że to co pokazują nam gwiazdy nie zawsze jest dobre, a w tym wypadku nie jest dobrze pokazane. Wykonując ćwiczenia w taki sposób, jak Kim Kardashian możecie doprowadzić się do bólu kręgosłupa. 

Nasza rada - Kim zmień trenera! 

One też to robią! Cheat meals gwiazd. Zobacz jak 'grzeszą' bohaterki pierwszych stron gazet - Taylor Swift, Emily Ratajkowski, czy Selena Gomez!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.