Nie tylko oglądasz piłkę, ale też aktywnie grasz? Zobacz profesjonalne korki trzech najbardziej znanych marek!

Regularnie grasz w piłkę nożną i szukasz sprawdzonych butów, które nie zawiodą cię w żadnej sytuacji? Zobacz korki trzech najbardziej znanych marek i zdecyduj się na modele polecane przez światowej sławy sportowców!

Nike

Jak zapewne każdy wie, Robert Lewandowski cieszy się obecnie ogromną popularnością. Jego wyczyny na boisku doceniane są przez dużą rzeszę wiernych fanów, którzy kibicują znanemu piłkarzowi. By jednak osiągać tak znakomite wyniki potrzebny jest nie tylko talent, ale także dobrej jakości sprzęt. Wysokiej klasy buty piłkarskie to jeden z ważniejszych elementów sportowego wyposażenia, bez którego ciężko jest się obejść profesjonalnym sportowcom. Robert Lewandowski stawia na korki marki Nike, które uważa za najlepsze na rynku.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9Kolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9 Materiały partnerów

Adidas

Dobrej jakości obuwie piłkarskie znacząco wpływa na jakość i komfort gry. Wysokiej klasy korki zapewniają nie tylko swobodę ruchów, stabilność czy odpowiednią przyczepność do podłoża, ale także wygodę - nawet podczas wielogodzinnych aktywności. O tym jak istotne jest dobrze dobrane obuwie sportowe wie także Leo Messi, dlatego podczas gry stawia on na buty marki Adidas, które spełniają wszystkie jego oczekiwania. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/leomessiKolaż / Źródło: www.instagram.com/leomessi Materiały partnerów

Puma

Buty piłkarskie marki Puma wyróżniają się atrakcyjnym poziomem cen oraz wysoką funkcjonalnością. Lekkie, wygodne i stabilne, zapewniają znakomitą mobilność podczas wszystkich manewrów na boisku. Wykonane z miękkiej skóry, gwarantują pewniejszy kontakt z piłką oraz większe wyczucie w trakcie gry. Buty piłkarskie marki Puma są znakomitym wyborem zarówno dla profesjonalnych piłkarzy, jak i tych, którzy grają amatorsko. Ich ambasadorem jest w końcu Antoine Griezmann, a on przecież wie, co dobre! 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/antogriezmannKolaż / Źródło: www.instagram.com/antogriezmann Materiały partnerów

Zobacz jeszcze więcej modnych korków!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.