Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska dodała na swój Instagram filmik, w którym zachęca wszystkich, żeby wstali od biurek i wykonali krótki trening. ' A co by się stało gdybys wstała od biurka i zrobiła to w pracy? Uuu... chciałbym zobaczyć minę Twoich współpracowników' Piszesz się? ;)

Trening jest bardzo krótki i składa się z zaledwie 3 ćwiczeń. Powtórz cały zestaw 10 razy. 

ĆWICZENIE I - Twerk z dotknięciem ręką podłogi

Jak najszybciej poruszaj nogami wykonując twerk. Następnie zejdź w dół dotykając jedna dłonią podłogi.

ĆWICZENIE II - Chodzenie w przysiadzie z przejściem do podporu

W półprzysiadzie wykonaj chodzenie na boki. Wykonaj 2 dostawienia, następnie wyrzuć nogi w tył przechodząc do podporu przodem. Wróć do pozycji wyjściowej i wykonaj kolejne 2 dostawienia w druga stronę. 

Czy Ewa Chodakowska zostanie projektantką?Czy Ewa Chodakowska zostanie projektantką? www.instagram.com/chodakowskaewa

ĆWICZENIE III - Chodzenie w podporze z pompką

W podporze przodem wykonaj dwa ruchy w bok odstawiając i dostawiając zarówno ręce, jak i nogi. Następnie wykonaj pompkę i powtórz ruch w drugą stronę. 

Trzeba przyznać, że niezłe wyzwanie rzuciła Ewa. Pewnie większość z nas nie znajdzie na tyle odwagi, żeby wykona ten trening w pracy. Fani komentują:

Hahahahahhaha! Już widzę minę mojego prezesa ?????? powiedziałby mi, że nie przenosi się życia prywatnego do pracy ?????? już i tak wszyscy u mnie w pracy maja Twoje płyty ?????? ba! Nawet jeden kolega z Tobą robił rewolucje! ????
W biurze to pikuś ja pracuje w biedrze i chciałabym zobaczyć miny klientów kiedy robię sobie przerwę wychodzę z kasy i jadę między regałami ??

My w redakcji spróbowałyśmy i o dziwo nikt nie był zaskoczony. Nic w tym dziwnego, chyba większość jest przyzwyczajona do tego, że często trenujemy lub robimy zdjęcia w naszej przestrzeni biurowej. Jednak dla tych, co nie maja takich możliwości lub najzwyczajniej się wstydzą, Ewa poleca zrobić ten krótki trening po pracy. Do dzieła!

Zobacz: Ewa Chodakowska zapowiada na Instagramie 'Zostały dwa tygodnie.. już wiesz co to będzie?'. Fani podejrzewają ją o jedno

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.