Świetne koszulki do ćwiczeń dobrych marek za mniej niż 100 złotych!

Koszulki do ćwiczeń wykonane z dobrej jakości materiałów wcale nie muszą kosztować fortunę. Wybrałyśmy dla ciebie kilkanaście modeli, których cena nie przekracza 100 złotych!

Do 50 złotych

Jesteś fanem różnych aktywności fizycznych i dobry zestaw do ćwiczeń to dla ciebie postawa? W takim razie wiesz, że bez odpowiedniej koszulki się nie obejdziesz. Sportowych marek jest wiele, ale nie wszystkie oferują to czego oczekujesz, a jeśli już, to za zwykły T-shirt życzą sobie niezłą sumę. Nie od dziś wiadomo, że dobra koszulka wcale nie musi być droga. Spójrz na przykład na ofertę polskiej marki 4F. Dobry jakościowo T-shirt kosztuje niecałe 50 złotych. Brzmi kusząco prawda?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Do 70 złotych

Wybierając koszulkę do ćwiczeń musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, warto dopasować T-shirt pod kątem wykonywanego treningu, tzn., jeśli ćwiczysz niezbyt intensywnie lub stawiasz na poranny jogging, wybierz koszulkę z bawełny - zapewni ci komfort i pozwoli skórze oddychać. Jeśli jednak wolisz dać z siebie wszystko i lubisz wykonywać treningi siłowe, postaw na T-shirt termoaktywny - taki materiał odprowadzi wilgoć, a ty nie będziesz odczuwał dyskomfortu podczas ćwiczeń.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Do 100 złotych

Pamiętaj, że odpowiedni materiał, z którego wykonana jest koszulka to nie wszystko. Druga rzecz na którą warto zwrócić uwagę to rozmiar - nie może być zbyt luźna, ani przyciasna. Za mała koszulka będzie podwijać się do góry, a o rozmiar za duża zacznie się unosić przy jakichkolwiek ćwiczeniach wymagających podskoków itd. Ważne jest, żeby T-shirt nie ograniczał ruchów i dał skórze oddychać. Źle dobrana koszulka wiąże się nie tylko z dyskomfortem podczas treningu, ale również złym stanem skóry - zaczerwienienia na plecach lub drobne wypryski to głównie wina nieodpowiednio dopasowanych ubrań.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej koszulek do ćwiczeń znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.