Zaplanuj sportowy weekend: spędź go z gwiazdami i poznaj najnowsze światowe trendy sportowe

Jeśli chcesz po brzegi wypełnić sportem swój weekend, nie może cię zabraknąć na targach Go Active Show, które odbędą się 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo. Tak więc lepiej już dziś wpisz to wydarzenie do kalendarza.

Targi Go Active Show w WarszawieTargi Go Active Show w Warszawie Materiały partnera Materiały partnera

Ćwicz z najlepszymi Targi Go Active Show to z pewnością najbardziej spektakularne wydarzenie sportowe tego typu w Polsce. To świetna okazja, żeby nie tylko zobaczyć na żywo naszych najlepszych sportowców, ale także wziąć udział w prowadzonych przez nich, zróżnicowanych treningach. Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w ramach targów są planowane od dawna zawody Ewy Chodakowskiej - CHODA GAMES. To prawdziwe wyzwanie złożone z 7 bardzo wymagających etapów m.in. bieg wahadłowy, skok z pełnym wyprostem na skrzynię, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacer farmera z kettlami. Organizatorzy przewidzieli także wielką atrakcję dla kibiców sportów zimowych: trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu: Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula poprowadzą wyjątkowy, 30-minutowy trening dla uczestników targów. To pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskich skoków narciarskich. Ci, którzy nie będą mieli jeszcze dość, będą mogli wziąć udział w maratonie spinning, czy Jumpit! - biciu rekordu Guinnessa w ćwiczeniu na trampolinach. Fani Sylwii i Akopa Szostaków będą z kolei mogli wziąć udział w prowadzonym przez nich treningu.

Gwiazdy sportu na targach Go Active ShowGwiazdy sportu na targach Go Active Show www.instagram.com/joannajedrzejczyk, www.instagram.com/chodakowskaewa/ www.instagram.com/joannajedrzejczyk, www.instagram.com/chodakowskaewa/

Poznaj gwiazdy sportu Go Active Sport to także okazja, aby lepiej poznać swoich sportowych idoli. Będzie można porozmawiać z Joanną Jędrzejczyk o jej treningach, zrobić sobie selfie z Ewą Chodakowską, poznać Dorian Yatesa, czy zobaczyć w realu Qczaja. W Ptak Warsaw Expo pojawi się także trenerka personalna Adrianna Palka, najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness - Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Nie zabraknie także Natalii Gackiej-Dressler - Mistrzyni Świata i wielokrotnej Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym oraz rodzinnego duetu fitness motywatorek - sióstr Bukowskich. Jakby tego było mało, odwiedzający będą mieli okazję spotkać Adama Piwko - nadzieję polskiej kulturystyki, Mistrza Polski Juniorów oraz popularnych trenerów personalnych - Mariusza Mroza i Kozak Trenera. A lista gwiazd wciąż się wydłuża...

Targi Go Active Show w WarszawieTargi Go Active Show w Warszawie Materiały partnera Materiały partnera

Kibicuj najlepszym! Organizatorzy Go Active Show pękają z dumy! I nie bez powodu - ich wydarzenie uświetnią zawody o międzynarodowej randze - Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier. Z tej okazji do Warszawy zjadą więc kulturyści i fitnesski z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego - członek IFBB - szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300! Poza tym wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB. W Warsaw Ptak Expo odbędzie się także "Battle of the Bars" - międzynarodowe zawody street workout, Garage Games - największe zawody crossfitowe w Polsce.

Dokształć się Go Active Show to także inspirujące szkolenia, liczne warsztaty i seminaria, w tym I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. W Strefie Health Life Cooking odbędą się pokazy kulinarne, sporo będzie się też działo w strefie promującej zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci - Kids Zone. Jeśli jesteś spragniona nowości w programach treningowych, w żadnym wypadku nie przegap treningu pokazowego Joanny Jędrzejczyk, który będzie prezentacją nowego programu fitcombat, będącego połączeniem elementów sztuk walki i fitness.

Więcej o: