Myfitness on the road! Spędziłyśmy wspaniały, aktywny dzień z Sylwią Nowak. Zobaczcie gdzie nas zabrała

Było ciężko, ale ciekawie i inspirująco. Sylwia Nowak - ambasadorka myfitness.pl - zabrała nas zachwycającym Volkswagenem T-Roc w wyjątkową przejażdżkę. Zdradziła swoje ulubione miejsca w mieście, gdzie aktywnie spędza czas.

To był bez wątpienia jeden z tych dni, które na długo zapadną nam w pamięć. Joga o wschodzie słońca, boks na plaży, "latające" zajęcia fitness... Ambasadorka myfitness.pl, Sylwia Nowak zabrała nas nowoczesnym SUV-em - zachwycającym niepowtarzalną stylistyką Volkswagenem T-Roc, w wyjątkową przejażdżkę. Poznałyśmy wspaniałe miejsca, w których można aktywnie spędzić czas, wykonując satysfakcjonujący trening.  Zobaczcie jak było!

Joga o świcie

"Nie wyobrażam sobie już życia bez sportu i dobrej diety" - powiedziała nam Sylwia. I choć mamy dokładnie tak, jak ona, miło było poznać jej ulubione miejsca na trening i tym samym urozmaicić własny. Aby jak najlepiej rozpocząć dzień, Sylwia zabrała nas na wyjątkową sesję jogi przy wschodzie słońca. Było bajecznie! Wykonywałyśmy asany, które doskonale pomogły oczyścić umysł i zrelaksować się przed kolejnym, intensywnym dniem. Świeże powietrze o tej porze dnia doskonale orzeźwia.

Myfitness on the road!Myfitness on the road! myfitness.pl

Boks w plenerze

 "Trenując boks, odnalazłam pewność siebie, którą wykorzystuję w codziennym życiu" - przyznała Sylwia. Okazało się, że boks w plenerze, a do tego w damskim składzie jest świetny! Sylwia pokazała podstawowe chwyty i udowodniła nam, że taki trening boksu można wykonać wszędzie. 

Myfitness on the road!Myfitness on the road! myfitness.pl

Latający fitness

Ten pełen wrażeń dzień zakończyłyśmy wspólnym, bardzo intensywnym treningiem bungee fitness. Ten trening, który wykonuje się na podwieszanych linach, jest bardzo wymagający, ale pozwala spalić masę kalorii. Jednak po wszystkim, byłyśmy zgodne, że nie tylko to się liczy w bungee fitness, ale także znakomita zabawa. Z sali wyszłyśmy naładowane endorfinami z uśmiechem na twarzy. "Próbowanie nowych treningów dodaje mi skrzydeł" - powiedziała Sylwia po zajęciach. Wcale się jej nie dziwimy i zachęcamy was do spróbowania bungee fitness. Jest wspaniały.

Myfitness on the road!Myfitness on the road! myfitness.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.