Takiej siłowni w Polsce jeszcze nie było. Fit/One otwiera swój klub w Blue City

Zagraniczne kluby fitness coraz częściej otwierają swoje punkty w Polsce. Już wkrótce na mapie stołecznej Warszawy wielkie otwarcie będzie mieć Fit/One, popularna niemiecka sieciówka. Co będziemy mogli tam znaleźć?

Fit/One niemiecka sieciówka otwiera swój klub w Polsce 

Fit/One to sieć niemieckich klubów fitness, które podbiły serca nie tylko Niemców, ale również inne europejskie miasta. Właściciele Fit/One postanowili spróbować również na naszym rodzimym rynku. Pod koniec tego roku w Warszawie, w centrum handlowym Blue City powstanie największy klub fitness w Polsce. 

Fit / One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Markus Zimmer z Fit / One – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce - dodaje Markus Zimmer. 

Co znajdziemy w Fit/One? 

Oczywiście, jak na każdej siłowni również w Fit/One będziemy mogli ćwiczyć na najwyższej jakości sprzęcie marki Life Fitness. Oprócz tego w klubie fitness dostępna będzie sauna, solarium, a także łóżka do masażu, z których skorzystać będą mogli członkowie VIP. Ogromne wrażenie robi powierzchnia, która będzie największa, jak do tej pory w Polsce. Cały klub to prawie 5000 metrów kwadratowych. 

Jak wygląda oferta Fit/One?

Fit/One oferować będzie swoim członkom najróżniejsze pakiety. Ich sprzedaż ruszy już w marcu tego roku w centrum Blue City i internecie. Poza treningami na siłowni będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także
takie przyjemności jak korzystanie z sauny, solarium i łóżek do masażu.Ponadto członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia.

7 najlepszych zajęć fitness, które pomogą Ci szybko schudnąć!

Gdzie będzie mieścił się klub Fit/One? 

Cały kompleks Fit/One będzie mieścił się w warszawskiej galerii handlowej Blue City. W miejscu, w którym powstanie do tej pory znajdowały się przestrzenie biurowe. Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą.Centrum handlowe Blue City mieści się przy ulicy Aleje Jerozolimskie 179 w Warszawie. 

W jakich godzinach będzie można ćwiczyć w siłowni Fit/One?

Właściciele firmy postanowili, że ich studio otwarte będzie od godziny 6 rano do godziny 24. To duże udogodnienie dla zapracowanych warszawiaków, którzy trenują bardzo wcześnie rano lub z kolei późno wieczorem. Dobrze skomunikowany klub z pewnością przyciągnie spore zainteresowanie, bo w okolicy znajduje się mnóstwo firm i korporacji.

Otwarcie Fit/One 

Zainteresowani członkostwem w klubie Fit/One będą mogli rozpocząć swoje treningi już w grudniu tego roku. Właściciele centrum handlowego Blue City nie kryją zadowolenia z faktu, że to właśnie ich galeria została wybrana na otwarcie największego klubu fitness w Polsce. 

Cieszymy się, że Fit / One wybrał właśnie nasze Centrum na swójpierwszy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City. My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

Tak ćwiczą gwiazdy! 5 ulubionych zajęć fitness najpopularniejszych nazwisk z Hollywood

Kettlebell na pośladki. Wystarczy tylko ten przyrząd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.