Model Body Workout. Trening wysmuklający nogi z Kasią Rain

Kasia Rain, trenerka personalna i autorka programu Model Body Workout stworzyła zestaw ćwiczeń, który ujędrni i wysmukli nogi, ale nie sprawi, że będą zbyt mocno umięśnione.

Która z nas nie chciałby mieć tak szczupłych nóg jak modelki? Oto specjalnie przygotowany trening dla modelek, dzięki któremu wysmuklisz i wyrzeźbisz nogi. 

Zrobimy 4 sety, każdy set będzie trwał 1 minutę, żadnej przerwy pomiędzy. Wszystkie sety powtarzamy ok 3-4 razy. Pierwsze ćwiczenie w każdym secie trwa to 20 sekund, natomiast drugie 40 sekund. 

SET 1

BURPEE JACKS 

Wykonaj burpee zatrzymując tułów w podporze przodem. Następnie wykonaj pajacyk w podporze i wyskocz do góry

PLIE SQUAT z uniesieniem nogi w bok

Stań w rozkroku na szerokości barków, skieruj stopy na zewnątrz. Następnie wykonaj przysiad z odwiedzeniem nogi w bok. Wykonuj to ćwiczenie raz na jedną, raz na drugą nogę. 

SET 2

WALKIE z dotykaniem barków w poddporze

Stań w rozkroku. Następnie schodź rękami w dół do podporu przodem. W podporze przodem dotknij rękami ramion- raz jedną, raz drugą. 

CROSSOVER z kopnięciem w bok

Wykonaj zakrok po skosie. Następnie wracając zrób wykop w bok.

'Uważa się, że świetny wygląd to 80 procent to jedzenie, a 20 procent to trening. Naukowo nie można się z tym nie zgodzić. Jednak według mnie jest pół na pół. Zdrowej jedzenie daje energię podczas treningu, a jak trenujesz to masz motywację, żeby jeść zdrowo. Ciężki trening sprawia, że nie masz ochoty objadać się pączkami.'
'Uważa się, że świetny wygląd to 80 procent to jedzenie, a 20 procent to trening. Naukowo nie można się z tym nie zgodzić. Jednak według mnie jest pół na pół. Zdrowej jedzenie daje energię podczas treningu, a jak trenujesz to masz motywację, żeby jeść zdrowo. Ciężki trening sprawia, że nie masz ochoty objadać się pączkami.'  Kasia Rain (www.instagram.com/kasiarainfitness)

JUMPS in&out

Wykonuj podskoki na palcach do przysiadu, otwierając i zamykając stopy - raz do środka, raz na zewnątrz. Wykonuj jednocześnie ruchy rękami, tak jakbyś skakała na skakance - raz na zewnątrz, raz do wewnątrz. 

POTRÓJNE FLOW

Wykonaj przysiad. Następnie wracając wspinaj się na palce. Pracuj rękami wykonując ruchy raz na jedną, raz na druga stronę. 

SET 3

KOPNIĘCIA Z UDERZENIEM

Wykonaj kopnięcie bokiem, a zaraz po nim zrób cios pięścią w przód, Powtarzaj ruch raz na jedną, raz na drugą nogę. 

FLEMNCO LEG

Przenoś jedną nogę na przemian raz za, raz przed drugą nogę. Jednocześnie wykonuj ruchy rękami po łuku. Wykonuj to ćwiczenie na dwie strony. 

Powtórz cały zestaw minimum 3 razy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.