Turbospalanie. Trening odchudzający - 200 kcal w niecałe 15 minut

Turbospalanie to trening, dzięki któremu podkręcisz metabolizm, wzmocnisz całe ciało i poprawisz swoją zwinność. Skuteczność tego treningu bierze się z ćwiczeń interwałowych. Intensywna praca i krótkie przerwy sprawiają, że nasz organizm funkcjonuje naprawdę na wysokich obrotach

Trening interwałowy jest zazwyczaj krótki, ale bardzo intensywny. Taki trening to niesamowita oszczędność czasu, a najnowsze badania donoszą, że jest on o wiele skuteczniejszy w spalaniu tkanki tłuszczowej niż typowy trening aerobowy.

TurbospalanieTurbospalanie Turbospalanie

Głównym celem treningu turbospalanie jest podniesienie naszego za pomocą krótkich, ale intensywnych serii ćwiczeń, przeplecionych aktywnymi przerwami. Taki trening może opierać się na różnego rodzaju ćwiczeniach np. skakaniu, bieganiu, treningu siłowym, czy funkcjonalnym.

Dzisiaj przygotowałyśmy trening trwający niecałe 15 minut, który maksymalnie podkręci Twój metabolizm. Same ćwiczenia zajmą Ci zaledwie chwile w ciągu całego dnia, a tkankę tłuszczową będziesz spalać jeszcze nawet przez kilka godzin po treningu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.