Bielizna wyszczuplająca - jak ją dobrać do figury?

Jeśli czeka cię ważne spotkanie, a nie masz już czasu żeby bardziej zadbać o swoją figurę, sięgnij po szybkie i wygodne rozwiązanie - bieliznę wyszczuplającą! Pomożemy ci wybrać model odpowiedni dla twojej sylwetki.

Bardzo często bielizna wyszczuplająca jest ostatnią deską ratunku, zwłaszcza, jeśli chcesz w dosłownie kilka sekund poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Nie musisz myśleć o wyrzeczeniach czy wysiłku, bo dzięki niej wystające boczki i inne mankamenty figury znikną w mgnieniu oka. Na rynku jest wiele krojów do wyboru, jednak aby bielizna dobrze spełniła swoje zadanie, należy dobrać odpowiedni rozmiar. Dobrze dopasowany model powinien dawać poczucie lekkości i komfortu - zbyt obcisły tylko sprawi ból i może również zniekształcić sylwetkę.

Klepsydra

Przez wiele kobiet i nie tylko, klepsydra uważana jest za sylwetkę idealną, ale i w niej mogą znaleźć się obszary, z którymi możesz mieć problem. Figura ta charakteryzuje się szerokimi ramionami i biodrami oraz zaznaczonym wcięciem w talii. W tym wypadku zazwyczaj należy wyszczuplić brzuch, biodra oraz uda, a nadają się do tego najlepiej bokserki oraz body z nogawkami do kolan.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Jabłko

Decydując się na zakup bielizny wyszczuplającej powinnaś pamiętać, by zawsze dobierać jej fason do typu swojej sylwetki. Figura jabłko wyróżnia się wąskimi biodrami, pełnym biustem i nieco szerokimi ramionami. Jeśli należysz do osób posiadających taką sylwetkę, powinnaś szukać modeli, które zaznaczą talię, wyszczuplą brzuch i będą stanowić 'podparcie' dla biustu. Najlepszym wyborem będą figi z wysoką talią, koszulki oraz body wyszczuplające.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Gruszka

Trzeci typ sylwetki to gruszka. Wyróżnia się wąskimi ramionami, niedużym biustem, wcięciem w talii oraz szerokimi biodrami i masywnymi udami. Jeśli chcesz, aby twoje ciało nabrało pięknych, odpowiednio wymodelowanych kształtów, wybierz bermudy z wysoką talią albo bokserki.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej ciekawych modeli bielizny znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.