Shakery w niskich cenach. Wybierz ten najlepiej dopasowany do twoich potrzeb

Stosowanie odżywek jest dla niektórych nieodłącznym elementem treningu. Jak więc przygotować je w odpowiedni sposób, tak by przyswajały się jeszcze lepiej? Wybierając odpowiedni shaker! Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd praktycznych modeli, które świetnie sprawdzą się zarówno przed, podczas, jak i po treningu.

Z motywującym hasłem

Każda z nas ma czasem chwile zwątpienia. Zmęczenie czy brzydka pogoda potrafią niekiedy skutecznie zniechęcić nas do treningu i sprawić, że zamiast ćwiczyć na siłowni, spędzamy wieczór przed telewizorem. Jak więc najlepiej zmotywować się do aktywności? Poprzez mobilizujące hasła! Zachęcające napisy na koszulkach czy shakerach mogą czasem zdziałać cuda i skutecznie skłonić nas do działania. Specjalnie dla Was znaleźliśmy kilka modeli z ciekawymi, motywującymi hasłami. Klasyczne shakery w tym stylu są uniwersalne oraz proste w użyciu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy odżywkach każdego rodzaju.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Z dodatkowym pojemnikiem

Jeśli poza odżywkami stosujesz jeszcze dodatkową suplementację, to najlepszym dla ciebie wyborem będzie shaker wyposażony w nadprogramowy pojemnik. Najczęściej posiada on specjalnie wydzielone przegródki do przechowywania kapsułek i tabletek oraz dodatkowych porcji odżywki, dzięki czemu nie musisz nosić wielu oddzielnych opakowań. Profesjonalny shaker to dobry wybór dla wszystkich zapalonych sportowców, którzy przykładają dużą wagę do suplementacji. Praktyczny, szczelny i wygodny, pozwoli ci na dokładne wymieszanie wszystkich odżywek bez powstawania nieapetycznych grudek.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Elektroniczny

Nie lubisz mieszać odżywek i chciałabyś mieć urządzenie, które zrobi to za ciebie szybciej i skuteczniej? Postaw na shaker elektroniczny! Model wyposażony w specjalny silnik zasilany bateriami dokładnie wymiesza każdego rodzaju odżywki. Prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu pozwoli ci zaoszczędzić czas. Jedyny minus to cena - niestety ten rodzaj shakera jest droższy od klasycznych modeli. 

Butelki z filtrem

Nie stosujesz odżywek, lecz chciałabyś wyposażyć się w praktyczny shaker lub bidon na wodę, który mogłabyś mieć zawsze przy sobie? Jeśli tak, to postaw na butelkę filtrującą! W tym wypadku sprawdzi się ona o wiele lepiej od shakera, który jest przystosowany do odżywek. Butelka z filtrem to znakomita alternatywa dla wody butelkowanej. Pozwala ci zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie zmniejszając ilość substancji z wody kranowej, które negatywnie wpływają na smak.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Zobaczcie więcej sportowych shakerów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.