Joga na kaca. Te Asany przyspieszą metabolizm i pomogą pozbyć się toksyn

Joga to ostatnia rzecz, o której myślisz na kacu? Warto poświęcić chwilę na relaks i skupienie, bo wtedy nasz organizm przestawia się na regenerację. Poza tym joga łagodzi napięcia i bóle głowy.

Budzisz się po imprezie i masz za sobą nieprzespaną noc? Z pewnością trening jogi nie jest jedną z tych rzeczy, o których pomyślałaś po przebudzeniu. Jednak zdziwisz się, jak te ćwiczenia pomogą Ci w powrocie do "żywych". Twój organizm potrzebuje kopa energii! Zuzanna Ludwig ci w tym pomoże. Jej trening jogi zwiększy metabolizm i odtruje organizm.

Joga w ostatnim czasie stała się sposobem na zgrabną sylwetkę i relaks. Jest w ofercie niemalże wszystkich klubów fitness.  Naukowcy jednak coraz częściej informują, że joga potrafi wpływać nie tylko na nasze mięśnie, czy stawy, ale może mieć również działanie lecznicze. Nie zdziw się więc, jeśli twój lekarz zasugeruje, że terapię możesz wspomóc treningiem jogi - chodzenie na zajęcia lub choćby opanowanie pojedynczych pozycji szczególnie pomocnych przy danej dolegliwości. Dzisiaj mamy dla Ciebie zestaw Asan, które pomogą ci zregenerować się po nieprzespanej nocy. 

Joga na kacaJoga na kaca Fotolia

Te asany przyspieszą Twój metabolizm, ułatwią trawienie, dzięki czemu szybciej pozbędziesz się alkoholu z organizmu. Wzmacniają także mięśnie brzucha i łagodzą bóle pleców. Postaraj się wykonywać je zgodnie z załączonym wideo, ale nie forsując ciała