VENUS SWIRL jest wyjątkowo elastyczna i goli w sposób bezbłędny

Piękno twoich nóg, ze wszystkimi ich kształtami i konturami, zasługuje na to, by je prezentować. Twoje nogi mogą być szczupłe lub kształtne, długie lub krótkie, atletyczne lub delikatne, ale jedno jest pewne - to nogi niosą cię przez życie. Czemu zatem golenie nóg to zazwyczaj połączenie akrobatyki i przypadku - wyginania się na wszystkie strony w nadziei na znalezienie tego ostatniego włoska?

Wiemy, że każda kobieta jest inna i ma wyjątkowe kształty, dlatego teraz wprowadzamy maszynkę, która się do nich dostosowuje. Gillette Venus, czołowa marka maszynek do depilacji, przedstawia NOWY produkt: Venus Swirl – pierwszą i jedyną maszynkę do golenia wyposażoną w technologię FLEXIBALL™, który pozwala na wielowymiarowy ruch wokół wszystkich trudnych do depilacji obszarów kobiecego ciała. Nasze najlepsze ostrze konturujące ustanawia nowy standard w depilacji i wyróżnia się niezrównaną elastycznością, pomagając wydepilować te obszary, które inne maszynki mogłyby pominąć, dzięki czemu golenie przebiega bezbłędnie a nogi wyglądają perfekcyjnie.

Venus Swirl to maszynki do golenia o najbardziej zaawansowanej technologii, będącej owocem ponad pięciu lat badań rozwojowych i testów na ponad 7 tys. nóg! W przeciwieństwie do tradycyjnych maszynek, które poruszają się tylko w dwóch kierunkach, Venus Swirl z FLEXIBALL™ porusza się w wielu różnych kierunkach, docierając do trudno dostępnych miejsc i uzyskując znacznie lepsze efekty
na kolanach i kostkach.

Venus Swirl to nasza najdokładniejsza maszynka do golenia, zaprojektowana przez kobiety dla kobiet, która zmienia zupełnie doświadczenia kobiet z goleniem nóg dzięki nowym, innowacyjnym cechom:
Obecnie golenie w obszarze krągłości i konturów jest łatwe. Technologia Venus Swirl FLEXIBALL™ umożliwia płynne, wielokierunkowe ruchy maszynki, docierając do trudnych w goleniu obszarów w stopniu wcześniej trudnym do uzyskania.

Wkład Venus Swirl zawiera nasze najbardziej zaawansowane ostrza. Mikrogrzebyk MicroFine Comb™ pomaga nakierować włoski na ostrze, zaś pięć ostrzy Contour™ dostosowuje się do krzywizn i potrafi złapać praktycznie każdy włos.
Wkład Venus Swirl zawiera aktywowane wodą serum MoistureGlide™ 2, które zapewnia płynny ruch maszynki w trakcie depilacji.
Maszynka do golenia powinna nie tylko doskonale golić nogi, ale także być piękna i świetnie zaprojektowana. Piękna fioletowa rączka to przykład połączenia znakomitego designu i powierzchni, która dobrze trzyma się w dłoni, co pozwala w sposób optymalny manewrować ruchami maszynki w trudnych miejscach.

GilletteGillette Gillette

Misją marki Venus jest zadbanie o to, by u każdej kobiety proces golenia nóg przebiegał bez wysiłku i z doskonałym rezultatem, dzięki czemu stale wyznaczamy nowe standardy w dziedzinie golenia. Od ponad 14 lat Venus stale wprowadza innowacje, by golenie było dla kobiet jak najprzyjemniejszym doświadczeniem. Kobiety chcą, by golenie przebiegało możliwie gładko i bez wysiłku, i by kształt nóg nie stanowił męczącej przeszkody. W odpowiedzi na te potrzeby opracowaliśmy maszynkę Venus Swirl oraz żele do golenia Gillette Satin Care, by proces golenia przynosił perfekcyjne rezultaty.

By uzyskać jeszcze lepsze wyniki, najlepiej jest połączyć maszynkę Venus Swirl z nowym żelem do golenia Gillette Satin Care o zapachu Violet Swirl, wzbogaconym składnikami nawilżającymi Olay, dzięki którym skóra pozostanie idealnie gładka. Bardzo kremowe żele do golenia zawierają 4-krotnie więcej składników nawilżających i zostały stworzone tak, by więcej żelu pozostawało tam, gdzie go potrzebujesz, nawet pod prysznicem, dzięki czemu widzisz dobrze, w których miejscach powierzchnia została już wygolona.  To pozwala zapobiec ominięciu niektórych miejsc – nawet tych trudno dostępnych.

Nowa maszynka do golenia Venus Swirl dostępna jest w Polsce w cenie [45pln]. Decyzja o wysokości cen należy do sklepów detalicznych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA