Gilette Venus zachęca kobiety, żeby nie ograniczały się do zwykłego golenia i wybrały natychmiastową gładkość w każdej sytuacji

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu, a Ty pragniesz być gotowa na każdą przygodę w mgnieniu oka, co oznacza, że wybierasz te produkty, do których masz zaufanie i pewność, że sprawdzą się w każdej sytuacji, a ponadto będą maksymalnie kompaktowe. Z najnowszych badań Gilette Venus wynika, że przeciętna kobieta podejmuje 15 decyzji1 podczas swoich porannych zabiegów toaletowych, dzięki Venus Snap pozbędziesz się przynajmniej jednej.

Niemal wszystkie kobiety zgadzają się, że wygląd ich skóry po goleniu ma ogromne znaczenie (98 proc.1), a wiele z nich przyznaje, że w znacznym stopniu wpływa on na ich pewność siebie. Kobiety depilują się każdego ranka, a często dodatkowo przed specjalnym wyjściami, dlatego muszą być wyposażone w produkt, który zapewni im optymalną gładkość. Większość kobiet definiuje skórę „gładką” jako „miękką w dotyku” (55 proc.1), a połowa zwraca uwagę na „brak widocznych fragmentów włosów” (47 proc.1). Kobiety pragną gładkiej, seksownej, namacalnie miękkiej skóry każdego dnia.
Zarówno kobiety żyjące w biegu, jak i te, które po prostu szukają dobrego produktu, potrzebują maszynki, która zapewni idealne efekty depilacji zawsze i wszędzie. Zazwyczaj kobiety planują (lub starają się planować) swoje życie towarzyskie, chociaż wiele z nich przyznaje, że nie zawsze się to udaje
i oceniają się jako spontaniczne. Ponadto 80 proc. kobiet twierdzi, że w podróży2 zawsze ma ze sobą maszynkę, co oznacza, że Gillette Venus Snap jest dla nich idealną propozycją. Ten przenośny model wyposażony jest w miniaturową rączkę, pełnowymiarową, pięcioostrzową głowicę Embrace oraz stylowe etui, które bez problemu zmieści się w każdej torebce.

GiletteGilette Gilette

Venus Snap to idealne, mobilne narzędzie dla kobiet, które są w ciągłym ruchu. Oferuje najbardziej zaawansowaną technologię dostępną na rynku, a zarazem mieści się w każdej kosmetyczce lub torebce. Nawet jeśli zdarzy Ci się wybrać drzemkę zamiast prysznica, Snap pomoże Ci wygładzić skórę łatwo
i skutecznie, kiedy w ostatniej chwili pojawią się jakieś spontaniczne plany.

Gillette Venus Snap pozwali Ci być uzyskać natychmiastową gładkość w każdej sytuacji dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak:
Pięknie zaprojektowane, przenośne etui, które mieści się w każdej torebce, torbie podróżnej lub sportowej, szufladzie lub samochodzie.
Pełnowymiarowy wkład Venus Embrace z pięcioma ostrzami otoczonymi ochronną warstwą nawilżającą, który zapewnia perfekcyjną dokładność golenia, wystarczy delikatnie zwilżyć maszynkę.
Dobrze leżąca w dłoni mini-rączka, która zapewnia pełną kontrolę podczas golenia i wygodę przechowywania. Nowa różowo-pomarańczowa rączka pasuje do wymiennych wkładów Venus Embrace.

GiletteGilette Gilette

Gillette Venus chce wyznaczyć nowe standardy usuwania włosów i zachęca kobiety, żeby wybrały gładkość, oferując im osobiste doświadczenie pielęgnacji skóry. Kiedy wybierasz gładkość z maszynkami Gillette Venus, nawilżasz, delikatnie złuszczasz i pielęgnujesz każdy kontur swojego ciała, pozostawiając skórę doskonale wypielęgnowaną.

1. Metodologia sondażu: Konsumencki sondaż online Gillette Venus został przeprowadzony wśród kobiet w wieku 13-24 lat w 8 krajach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Rosja, Kanada, Japonia, Brazylia) przez niezależną agencję badawczą w sierpniu 2015 r.

2. Metodologia sondażu: W sondażu online Venus Gillette przeprowadzonym od 14 do 20 listopada 2013 roku wzięło udział 4050 kobiet z ośmiu krajów w wieku 18 i więcej lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.