GLOV - nietypowy sposób na demakijaż twarzy, który pielęgnuje skórę

Glov to nietypowa metoda demakijażu, do której potrzebujesz jedynie wody. Rękawica Glov dokładnie zmyje cały, nawet wodoodporny makijaż, a w dodatku oczyści i wypielęgnuje cerę w zaledwie chwilę.

JAK DZIAŁA GLOV?

GlovGlov Glov

Działa z samą wodą

Rękawica GLOV została stworzoną z myślą o przyjemnym i naturalnym demakijażu. Ponad 2 lata pracy nad udoskonaleniem włókna zaowocowały materiałem, który jedynie z pomocą wody usunie każdy rodzaj makijażu.

Zmyje wszystko

Unikalna budowa włokna działa na makijaż i zanieczyszczenia jak magnes. Bez problemu poradzi sobie z każdego rodzaju makijażem - tym lekkim, codziennym i nieco mocniejszym, wieczorowym. Możesz jej używać aż 3 miesiące.

Peelinguje skóre

Włókna GLOV działają lekko peelingująco, pobudzają mikrokrążenie skóry, wygładzając ją i nadając jej matowy efekt. Możesz zapomnieć o drogeryjnych peelingach, które są perfumowane i zawierają sztuczne barwniki.

Usuwa sebum

Żadna z nas nie lubi efektu świecącej się skóry, dzięki GLOV nie musisz się już o to martwić! Rękawica nie tylko idealnie oczyszcza Twoją skórę z makijażu, ale również z nadmiaru sebum.

Nie zmienia PH

Badania laboratoryjne potwierdziły, że podczas usuwania makijażu i zanieczyszczeń ze skóry, rękawica GLOV nie zmienia jej poziomu PH. Jest więc naturalna dla naszej cery.

JAK POWSTAŁ GLOV?

GlovGlov Glov

Początki GLOV sięgają 2011, a jego historia to również opowieść o przyjaźni dwóch kobiet, które chciały zrewolucjonizować świat kosmetyczny.

Zrobiły to dzięki pomysłowi, który zrodził się podczas rytuału demakijażu wykonywanego codziennie po powrocie do domu. Uciążliwe zmywanie twarzy niezliczoną ilością płatków kosmetycznych i płynów do demakijażu, podsunęło im pomysł na stworzenie produktu do szybkiego demakijażu za pomocą wody.

W 2013 na rynek wkroczyła rękawica GLOV. Nasze produkty zaprojektowano w Polsce, ale nowatorskie rozwiązania sprawdziły się również w innych krajach, co doprowadziło do gwałtownej ekspansji globalnej. Produkty GLOV są dostępne obecnie w ponad 40 krajach. Nasze produkty można zakupić online lub w punktach sprzedaży na całym świecie, takich jak Sephora, Douglas, francuskim Monoprix, niemieckim DM czy sieci sklepów ULTA ze Stanów Zjednoczonych.

Jesteśmy Innowacyjni
Nasza pierwsza rękawica powstała w 2011 roku po 3 latach badań laboratoryjnych. Jej mikrowłókna poddawane były niezliczonym ilościom testów, aby uzyskać status produktu polecanego do każdego typu cery, nawet tej ze skłonnościami do alergii. Cały sukces polega na demakijażu przy użyciu wody - naturalnego składnika, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich kosmetykach do demakijażu, które zawierają parabeny, konserwanty oraz składniki chemiczne.

Nowoczesna produkcja
W nowoczesnych szwalniach GLOV W środkowej Europie codziennie rozpoczyna się produkcja niezliczonej ilości rękawic. Ale zanim produkt trafi pod maszynę do szycia, zamawiany jest odpowiedni materiał, który stworzony został tylko w celu pordukcji rękawic do demakijażu. Obecnie posiadamy aż 4 rodzaje materiałów, z których powastają produkty GLOV. Kiedy rękawica nabierze jednego z 4 kształtów, produkt trafia do miejsca, w którym haftowane jest logo. Wykończenie lamówką i pakowanie, to ostatni etap przed wysyłką produktu do klienta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.