Nasze redaktorki ćwiczyły jak Gigi Hadid. Zobacz, jak wyglądał ich trening!

Gigi Hadid to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek. Świat mody kocha ją zarówno za piękną urodę, ale także i doskonałą figurę. Gigi od dziecka jest związana ze sportem, a jej ulubione dyscypliny to boks, siatkówka, jazda konna i fitness.

Nasze redaktorki postanowiły wypróbować jej trening, w którym połączyły elementy fitnessu, crossfitu i boksu. Taki trening to idealne połączenie spalania tkanki tłuszczowej ze wzmacnianiem i rzeźbieniem ciała, a także poprawą koordynacji ruchowej. Trening składa się z 6 ćwiczeń:

1. Falowanie linami

Chwyć liny oburącz. Faluj nimi w górę i w dół naprzemiennej - raz jedną ręką raz drugą. Wykonaj to ćwiczenie w 3 seriach po 30 sekund.

2. Walka z cieniem

Przyjmij pozycję walki. Unieś ręce do gardy. Następnie wykonuj uderzenia oraz kopnięcia w powietrze w dowolny sposób. Walcz z cieniem przez 30 sekund. Powtórz to ćwiczenie w 3 seriach.

3. Podciąganie

Jeśli nie masz wystarczająco siły, to podciąganie możesz wykonać na specjalnej maszynie. Wykonaj 8 podciągnięć w 3 seriach.

4. Przysiady

Przysiady to jedno z lepszych ćwiczeń, które angażuje niemalże każdą partię mięśniową. Przysiady możesz wykonać z obciążeniem lub bez. Zrób 10 przysiadów w 3 seriach.

5. Wskoki na skrzynię

Wykonaj 15 wskoków na skrzynię w 3 seriach.

6. Bieganie na bieżni

Na koniec całego treningu zrób krótki trening interwałowy na bieżni. My biegałyśmy ok 15 minut wykonując naprzemiennie marsz oraz trucht po ok 30 sekund.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.