Propozycje prezentów dla fana piłki nożnej

Jeśli szukasz prezentu dla fana piłki nożnej, lecz nie masz żadnego pomysłu, to dobrze trafiłaś! Podpowiadamy, co kupić miłośnikowi futbolu.

Korki

Korki to znakomity pomysł na prezent dla każdego aktywnego fana piłki nożnej. Obuwie to jest niezbędne podczas gry, a dobrze dobrany model z pewnością ucieszy każdego zawodnika. Jednak taki prezent sprawdzi się tylko w wypadku, gdy dobrze znasz mężczyznę, którego chcesz obdarować. Musisz wiedzieć jaki ma numer buta, czy gra na boisku, czy na hali i czy przypadkiem nie zakupił ostatnio obuwia tego rodzaju. Na wszelki wypadek zachowaj paragon, tak byś mogła ewentualnie wymienić kupione korki na inny rozmiar lub model. Jeśli nie możesz się zdecydować i nie wiesz, które buty wybrać, zawsze możesz zainspirować się piłkarzami. Modele, które nosi Lewandowski lub inna sława piłki nożnej z pewnością przypadną do gustu każdemu fanowi tego sportu!

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9 / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9 / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9 / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/_rl9 / Materiały partnerów

Piłka i rękawice bramkarskie

Piłka do futbolu to zawsze trafiony prezent. Każdy fan i aktywny gracz ucieszy się z tego gadżetu, zwłaszcza, jeśli będzie on oryginalny i unikatowy. Warto więc postawić na piłkę o designie podobnym do tego, który miała ta rozegrana na jakimś ważnym meczu. Dobrze sprawdzą się również piłki kolekcjonerskie, wyprodukowane w niewielkiej liczbie egzemplarzy. Jeśli wiesz także na jakiej pozycji gra mężczyzna, którego chcesz obdarować, możesz postawić na bardziej spersonalizowany prezent. Bramkarza z pewnością ucieszą rękawice, które są niezbędne, a przy aktywnej grze dość szybko się zużywają.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wojciech.szczesny1Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wojciech.szczesny1 Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wojciech.szczesny1 Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wojciech.szczesny1

Ochraniacze i strój sportowy

Ochraniacze to znakomity prezent, szczególnie dla mężczyzn, którzy dość często ulegają kontuzjom. Nagolenniki świetnie sprawdzą się u każdego gracza - zarówno trenującego regularnie, jak i tego, który bierze udział w meczach tylko od czasu do czasu. Jest to upominek całkiem niedrogi, dlatego posiadając nawet niewielkie fundusze, możesz sobie pozwolić na jego zakup. Inaczej wygląda sprawa z profesjonalnym strojem sportowym. Ubrania tego typu są zazwyczaj dość kosztowne, lecz z pewnością ucieszą każdego aktywnego gracza. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/grzegorz.krychowiak/?hl=pl / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/grzegorz.krychowiak/?hl=pl / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/grzegorz.krychowiak/?hl=pl / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/grzegorz.krychowiak/?hl=pl / Materiały partnerów

Trafionym pomysłem okażą się na pewno także gadżety z logo drużyny, któremu kibicuje twój mężczyzna. Koszulki, pościel, szaliki - wszystko to z pewnością ucieszy każdego kibica!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.