Dzięki tym ćwiczeniom będziesz mięć szczupłe i wyrzeźbione ciało

Chcesz mieć wyrzeźbione ciało, ale jednocześnie pozostać szczupłą? Boisz się, że Twoje mięśnie rozrosną się za bardzo? Ten trening wymodeluje Twoją sylwetkę

Trening FIT&SEXY, który dla Ciebie przygotowałam wymodeluje całą sylwetkę, wysmukli Twoje ciało i wyrzeźbi mięśnie. To trening całego ciała, który w skuteczny sposób poprawi Twoją figurę, a w szczególności podkreśli takie partie mięśni, jak brzuch i pośladki. 

ĆWICZENIE I - Wspinaczka górska

Przyjmij pozycję jak do pompek. Pamiętaj o tym, żeby dłonie były ustawione pod barkami. Ciało powinno być ustawione w jednej linii, a brzuch powinien być napięty Głowa stanowi przedłużenie tułowia. W takiej pozycji przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha, jak najszybciej!

ĆWICZENIE II - pompki damskie

W podporze przodem z kolanami na macie. Następnie schodź całym ciałem razem z rękami w dół wykonując pompkę

ĆWICZENIE III - Unoszenie barków w leżeniu na plecach

Połóż się na plecach, a nogi ugnij w kolanach. Następnie wyciągając ręcę nad głowę wykonuj krótkie spięcia brzucha.Pamiętaj o tym, aby odcinek lędźwiowy przelegał do maty. 

ĆWICZENIE IV - Deska ze skrętem tułowia 

Połóż się na brzuchu, a następnie oprzyj na przedramionach. Barki powinny znajdować się dokładnie nad łokciami. Zadrzyj palce i oprzyj je tak byś swobodnie mógł podnieść ciało. Pięty, biodra i ramiona są w linii prostej. Nie unoś wysoko pośladków i nie wyginaj w dół odcinka lędźwiowego. a następnie płynnym ruchem skręcaj biodra raz w prawą, raz w lewą stronę.

ĆWICZENIE V - Przysiad z zakrokiem

W tym ćwiczeniu łączymy klasyczne przysiady z zakrokami. Oba ćwiczenia świetnie rzeźbią pośladki, a połączone w jedno ćwiczenie dają jeszcze lepszy efekt. Wykonaj przysiad, a następnie zrób wypad nogi do tyłu. Powtarzaj na jedną i drugą nogę.

ĆWICZENIE V - Burpees

Stań w pozycji na baczność, następnie podskocz z rękami uniesionymi do góry. Spadaj miękko na matę. Przyjmij wysoką pozycje w podporze i wyrzuć biodra do tyłu. Powróć do pozycji wyjściowej i powtarzaj wszystkie ruchy od początku.

https://samocentrum.com/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.