Trening pośladków w 3 minuty! Zostań dumną posiadaczką jędrnej i kształtnej pupy

Dziś zdecydowanie na topie jest kształtna i jędrna pupa. Dziewczyny z Twerkout Crew coś o tym wiedzą! Przygotowały dla Ciebie mocny trening, w którym połączyły taniec z elementami fitnessu. Jeśli wykonasz go do końca, możesz być pewna, że następnego dnia poczujesz zakwasy.

Trening pośladków powinien być prosty i skuteczny. Zgadzacie się? Domi Śliwińska, autorka programu Twerkout fitness, stworzyła oryginalną metodę treningową, w której łączy elementy tańca z fitnessem. To sprytny trening pośladków, który pozwala jednocześnie wzmacniać mięśnie i spalać tkankę tłuszczową. 

Trening pośladków z Sylwią Szostak

Trening pośladków - prosty i skuteczny sposób, żeby ujędrnić pupę przed latem

Poniżej prezentujemy ćwiczenia w ramach treningu pośladków, opracowane przez dziewczyny z Twerkout Crew. Trening trwa zaledwie 3 minuty, jednak po jego wykonaniu z pewnością odczujesz, jak intensywnie pracowało twoje ciało. Jeśli do tej pory wykonywałaś wyłącznie trening pośladków z Mel B, spróbuj czegoś nowego. Na pewno nie pożałujesz! 

Aby cieszyć się jędrnymi pośladkami, trzeba ćwiczyć regularnie.Aby cieszyć się jędrnymi pośladkami, trzeba ćwiczyć regularnie. Fotolia

ĆWICZENIE I

Przysiady - stań w lekkim rozkroku wykonuj przysiady, w jak najkrótszych odstępach czasowych przez 30 sekund. Pamiętaj o prawidłowym oddechu. Staraj się, aby Twój brzuch był cały czas napięty.

30 dni do jędrnych pośladków. Plan treningowy na CAŁY miesiąc, dzięki któremu ujędrnisz i podniesiesz swoje pośladki

ĆWICZENIE II

Przysiady z wykopem - robiąc przysiad wykonaj jedną nogą wykop w przód. Następnie wstań i powtórz ruch na drugą stronę. Wykonuj to ćwiczenie naprzemiennie przez 30 sekund.

ĆWICZENIE III

Pulsowanie w przysiadzie - w pozycji przysiadu wykonaj trzy razy pogłębienie ruchu. Następnie wstań. Powtarzaj ruch przez 30 sekund. 

Bieganie doskonale wzmacnia mięśnie pośladków.Bieganie doskonale wzmacnia mięśnie pośladków. Fotolia

ĆWICZENIE IV

Wykroki - Stań w lekkim rozkroku. Następnie wykonaj krok do przodu, uginając nogę w kolanie, tak aby kolano było prostopadłe do stopy. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ruch na drugą nogę. Wykonuj to ćwiczenie naprzemiennie przez 30 sekund.

Wybieramy najlepsze ćwiczenia na uda i pośladki

ĆWICZENIE V

Przysiady sumo - stań w szerokim rozkroku, stopy skieruj na zewnątrz. Wykonuj przysiady, pamiętaj o napięciu pośladków w fazie końcowej. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund.

Trening pośladków powinien być wykonywany regularnie.Trening pośladków powinien być wykonywany regularnie. Fotolia

Ten trening na pośladki to prawdziwy wycisk! Chociaż trwa zaledwie kilka minut, to Twoje pośladki z pewnością go odczują. Jeśli jesteś osobą zaawansowaną możesz powtórzyć ten zestaw 3 razy. Wykonuj taki trening regularnie, a z pewnością pojawią się efekty Twoich ćwiczeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.