Trening wyszczuplający talię. To tylko 5 minut!

Marzysz o wąskiej, szczupłej talii? Przygotowałam dla Ciebie krótki trening. Podczas jego trwania wykonamy trochę ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową oraz wzmacniających nasze mięśnie głębokie. Trening będzie trwał zaledwie 5 minut. Daj z siebie wszystko!

1. Bieg bokserski

Unoś wysoko kolana uderzając jednocześnie rękami. Pracuj jak najszybciej i jak najmocniej, żeby spalić jak najwięcej kalorii!

2. Podskoki ze skrętem

Przeskakując z jednej strony w drugą obracaj tułów przeciwstawnie do kierunku nóg. Dla utrudnienia możesz wykorzystać obciążenie np piłkę lekarską. 

3. Przyciąganie łokcia do kolana po skosie

Stojąc w lekkim rozkroku podnieś wysoko kolano przywodząc jednocześnie łokiec. Dotkij łokciem kolana.Wykonaj to ćwiczenie najpierw na jedną, później na druga stronę. 

4. Wykroki ze skrętem

Wykonaj wykrok w przód, następnie skręć tułów w stronę nogi zakrocznej. Wróć do pozycji początkowej i powtórz ruch wykonując wykrok drugą nogą.  

5. Brzuszki z przyciąganiem nogi do ręki po skosie

Połóż się na macie, wyciągnij jedną rękę nad głowę. Następnie wykonaj brzuszek jednocześnie prowadząc uniesioną rękę do przeciwstawnej nogi. Wykonuj to ćwiczenie naprzemiennie - raz na jedną, raz na drugą stronę. 

6. Side plank z unoszeniem nogi i ręki

W pozycji deski bokiem unoś jedną rękę w górę jednocześnie podnosząc nogę. Pamiętaj, aby bar był w prostej lini z łokciem. Trzymaj przez cały czas napiętą sylwetkę. Wykonaj to ćwiczenie na obie strony. 

Więcej o: