5 sprawdzonych ćwiczeń na brazylijskie pośladki z Kasią Oleśkiewicz

Kasia Oleśkiewicz- zawodniczka bikini fitness, doskonale wie, jak wyrzeźbić kobiecą pupę. Dzięki jej ćwiczeniom Twoja pupa będzie jędrna oraz pozbędziesz się niechcianego tłuszczu. Wykonuj ten trening przynajmniej trzy razy w tygodniu, a efekty z pewnością cię zaskoczą!

Ćwiczenie pierwsze- wznosy bioder na jednej nodze

Ustaw się w pozycji wyjściowej- głowę, ramiona i plecy przyklej do maty, ręce ułóż wzdłuż tułowia, nogi rozstaw na szerokość bioder, jedną nogę unieś wyprostowaną. W tempie unoś biodra do góry. Pamiętaj o tym żeby ramiona pozostały na macie, a ciało powinno znajdować się w jednej linii od ramion po kolana. Wykonaj ćwiczenie najpierw na jedną, następnie na drugą nogę. 

Ćwiczenie drugie- hip thrusty na macie

Pozycja wyjściowa jak przy poprzednim ćwiczeniu, ramiona oraz plecy przyklejone do maty, ręce wzdłuż tułowia. Nogi ugnij w kolanach i rozstaw na szerokość bioder. Unoś biodra do góry, przytrzymując je w górze. Pamiętaj o stałym tempie podczas tego ćwiczenia.  

Ćwiczenie trzecie- pulsacyjne unoszenie nóg w podporze przodem

Ustaw się w podporze przodem, oprzyj tułów na przedramionach, zegnij jedną nogę w kolanie, a drugą unieś wyprostowaną. Pulsacyjnie wykonuj ruch w górę wyprostowaną nogą. Wykonaj ćwiczenie na jedną i drugą stronę.

Ćwiczenie czwarte- unoszenie nogi do boku

Stań prosto na szerokość bioder. Unoś jedną nogę do góry. Pamiętaj o tym aby być w stabilnej pozycji i nie wychylać się na boki. Ruch powinien zachodzić, tylko w stawie biodrowym. Wykonaj ćwiczenie na jedną i drugą nogę. 

Ćwiczenie piąte- zakroki

Stań prosto, nogi rozstaw na szerokość bioder, zrób duży krok do tyłu, opuszczając tylne kolano do podłoża. Ćwiczenie wykonaj na jedną i drugą nogę. Pamiętaj o tym, aby kolano nogi z przodu nie wychodziło poza linię palców stopy. 

Każde ćwiczenie wykonuj 45 sekund w 3 seriach

Powodzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.