3 sposoby, dzięki którym szczuplej będziesz prezentować się na plaży

Jeżeli marzysz o tym, by szczupło i zgrabnie wyglądać na plaży - mamy dla ciebie kilka porad. Oto 3 proste triki, dzięki którym doskonale zaprezentujesz się na plaży. Często odpowiednio dobrany kostium lub mały dodatek potrafią zdziałać cuda!

1. Postaw na jednoczęściowy kostium

.. www.instagram.com/moiess_swim www.instagram.com/moiess_swim

Często jadąc na wakacje zapominamy o prostym jednoczęściowym stroju kąpielowym, który potrafi świetnie wyeksponować nasze atuty, jednocześnie ukrywając wady naszej sylwetki. Pozwala zakryć fałdki na brzuchu i optycznie wydłuża nogi.

Jeżeli zależy nam na wyszczupleniu całej sylwetki, warto postawić na czarny kolor, który świetnie wysmukla figurę. Pamiętajmy, że mocniej wykrojony model sprawi, że nasze nogi będę się wydawały dłuższe i smuklejsze.

2. Wybierz wysoki stan

.. www.instagram.com/deynn www.instagram.com/deynn

Jeżeli zależy nam na lekkim zakryciu fałdek na brzuchu i boczków, warto postawić na dół od kostiumu z wysokim stanem. Sprawia, że brzuch wydaje się dużo bardziej płaski, a nieestetyczne wałeczki są świetnie wygładzone.

Do wielkich fanek bielizny i kostiumów z wysokim stanem należy blogerka Deynn. Na jej Instagramie możemy znaleźć bardzo dużo zdjęć na których prezentuje się właśnie w takim wydaniu.

3. Dodaj pareo

.. www.instagram.com/jemerced www.instagram.com/jemerced

Najprostszą metodą na ukrycie tego, co nam się nie podoba w naszej sylwetce jest dodanie do kostiumu pareo, tak jak zrobiła to blogerka modowa - Jessica Mercedes.

Pareo przewiązane w pasie pozwala zakryć wystający brzuch czy większe uda. Z kolei zarzucone na ramiona pozwoli odciągnąć uwagę od masywniejszych ramion. Świetnie sprawdzi się w każdym kolorze i może całkowicie odmienić nasz stary strój kąpielowy.

Zobacz też, jak zrobić najmodniejszą fryzurę tego lata!

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.