Założyła różową perukę, futro i odsłoniła umięśniony brzuch. Która gwiazda pochwaliła się takimi zdjęciami?

To nie pierwszy raz kiedy gwiazda pokazuje się w tak odważnej stylizacji. Wielu zarzucało jej ingerencję photoshopa na publikowanych zdjęciach, ale tym razem chyba jest inaczej.

Kim Kardashian to gwiazda, która w swojej karierze miała wiele wahań wagi. Przypomnijmy, że w ciąży Kim Kardashian bardzo przytyła i nikt nie przypuszczał, że jeszcze kiedykolwiek uda jej się wrócić do formy sprzed ciąży. Czyżby regularne ćwiczenia i zdrowa dieta okazały się kluczem do sukcesu?

Ostatnio na swoim Snapchacie Kim Kardashian pokazała filmik, na którym pozuje w różowej peruce, ogromnym futrze i skąpym stroju. To co wzbudza największe zainteresowanie to jej brzuch, który jest bardzo umięśniony. 

Wielu zarzucało Kim Kardashian, że przed wrzuceniem zdjęć do sieci zawsze obrabia je w programach graficznych. Czy ten filmik to ostateczny dowód na to, że Kim Kardashian wróciło do swojej najlepszej formy w życiu. Trzeba przyznać, że taki brzuch to marzenie wielu kobiet

 

Zobacz też: Dorysowany sześciopak czy niefortunne ujęcie? Klaudia Halejcio rozpętała burzę swoim nowym zdjęciem na Instagramie [GALERIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.