Gwiazda pochwaliła się płaskim brzuchem! Fani: "Wyglądasz rewelacyjnie!"

Aktorka Joanna Koroniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego płaskiego brzucha. Jej fani są zachwyceni! Czemu zawdzięcza takie ciało? Sekret tkwi w jednej prostej rzeczy - regularnym bieganiu!

Joanna Koroniewska kilka lat temu odkryła swoją wielką pasję, jaką jest bieganie. Jak sama podkreśla - pomaga jej zebrać myśli i się odprężyć, a smukła figura jest jedynie miłym skutkiem ubocznym tej pasji.

 
 

Gwiazda niedługo będzie miała 40 lat i jeszcze bardziej przywiązuje uwagę do swojej formy, jednak ma do tego zdrowe podejście. 

Za rok mam 40tkę, więc nie spędza mi to jakoś snu z powiek. Wręcz przeciwnie!
 
 

Czy aktorka stosuje jakąś specjalną dietę? Jak przyznała, dwa miesiące temu ograniczyła cukier i stara się unikać glutenu. Stawia na regularność posiłków - je często ale mniej i tak już przyzwyczaił się jej organizm.

 
 

Nic dziwnego, że Joanna może się pochwalić taką formą! Pamiętajmy, że bieganie poza wpływem na naszą kondycję i formę psychiczną, ma jeszcze jeden skutek uboczny - sprawia, że nasze ciało wygląda jak z okładki sportowych magazynów.

 

Większość kobiet ceni subtelny i delikatny kształt swojego ciała, bo bieganie nie wyrobi Ci ogromnych mięśni. Podczas biegania pracują praktycznie wszystkie grupy mięśniowe - dzięki temu wzmocnisz swoje mięśnie, ale nie bój się, zamiast rozbudowanych ud będziesz mieć smukłe nogi. Nic tylko iść pobiegać! 

Copyright © Agora SA