Dołącz do naszych redaktorek i ambasadorek i zostań testerką antycellulitowej maski marki Lirene [KONKURS]

Skuteczna walka z cellulitem? Teraz to może być jeszcze prostsze! Już teraz możesz zostać jedną z naszych testerek i przetestować Antycellulitowy Lipo-Masaż marki Lirene.

Wiosna to idealny moment na zmiany. To właśnie wtedy większość kobiet zaczyna pracę nad wymarzoną sylwetką. Już teraz mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Poza treningami i dietą, warto jest także zadbać o naszą skórę. W tym może pomóc ci Antycellulitowy LIPO-masaż.

Antycellulitowy LIPO-masaż to zestaw składający się z Antycellulitowej Maski – reduktora tkanki tłuszczowej i masażera ręcznego. Zabieg usprawnia działanie układu limfatycznego, który odpowiada za oczyszczanie organizmu z toksyn i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Antycellulitowa Maska zawiera ultra-modelujący Cellular Activator, który stymuluje zalegającą tkankę tłuszczową do samospalania, w efekcie modelując, wyszczuplając i redukując cellulit.

Chcesz zostać jedną z naszych testerek? To proste! Wystarczy, że napiszesz nam swój sprawdzony sposób na gładką i jędrną skórę.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres myfitness@agora.pl do dnia 12 maja do godziny 23:59.

Spośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 10 testerek, które razem z nami przetestują Antycellulitowy LIPO-masaż!

Zobacz też: Skuteczna walka z cellulitem? To możliwe z innowacjami od Lirene!

Więcej o: