Pokazała, jak wygląda jej ciało po drugiej ciąży. Mamy, nie jesteście same!

My kobiety przyzwyczajone jesteśmy do tego, że już w trakcie ciąży myślimy o tym, żeby jak najszybciej powrócić do szczupłej sylwetki. Czy rzeczywiście warto aż tak iść za idealizacją sylwetki, która w gruncie rzeczy nie istnieje?

W dobie mediów społecznościowych przekonywane jesteśmy do tego, że w trakcie ciąży i zaraz po można mieć nienaganne ciało. Wszystko za sprawną zdjęć celebrytek i trenerek, które zapewniają, że można uniknąć zmian w ciele. Rzeczywistość jest jednak często zupełnie inna niż obraz wyidealizowanej sylwetki.

Pokazała swój brzuch po drugiej ciążyPokazała swój brzuch po drugiej ciąży http://juliebhosale.co.nz/my-real-postpartum-body/

Julie Bhosale, dietetyczka zdecydowała pokazać, jak wygląda jej ciało po drugiej ciąży. Julie opublikowała zdjęcia 24 godziny po poradzie, a na samym końcu 14 tygodni później.

Julie Bhosale podkreśla, że jest dumna ze swojego ciała i zaapelowała, że choć jest zmęczona i ma rozstępy, to jest mamą, która dała życie dwóm chłopcom, nad którymi sprawuje opiekę i za których jest odpowiedzialna przez cały czas. To interesujące i bardzo motywujące przesłanie, które pokazuje, że nie to, co na zewnątrz jest piękne, a to, co wewnątrz.

Mama dwójki synów jest szczęśliwa. Do udokumentowania swojej przemiany przyczyniły się przeżycia związane z pierwszą ciążą, która wywołała u niej sporo zmian w ciele. Zdjęcia mają przekonać inne mamy, że nie są same i że każda przechodzi przez to samo.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA