Razem z marką Reebok pobiliśmy rekord Polski! [RELACJA Z TRENINGU BE MORE HUMAN]

Reebok #BeMoreHuman, czyli wyjątkowy event, na którym nie mogło nas zabraknąć. Atmosfera i energia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, ponadto udało nam się pobić nieoficjalny rekord!

4 marca mieliśmy przyjemność wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, pierwszym tego typu w Polsce. Specjalna edycja Reebok #BeMoreHuman odbyła się w sobotę o godzinie 18:00 w Warszawie. Fitness Club Calypso znajdujący się w Wola Parku pękał w szwach od napływających osób chcących uczestniczyć, w tak legendarnym wydarzeniu, jakim było bicie rekordu ilości osób trenujących jednocześnie Bodycombat. Niesamowita energia, radość i ogromny entuzjazm osób ćwiczących, to tylko kilka słów, które i tak nie są w stanie opisać w pełni tego, jaka atmosfera towarzyszyła nam podczas zajęć.

Razem z marką Reebok pobiliśmy rekord Polski!Razem z marką Reebok pobiliśmy rekord Polski! Reebok

4 trenerki: Anita Szołdra, Renata Kołodziejczyk, Dorota Szymańska i Anna Góra sprawiły, że wyzwoliły się w nas pokłady nagromadzonej energii i choć pot lał się strumieniami, to uśmiech i zadowolenie nie chciały zejść z twarzy. Godzinny trening był istnym zastrzykiem endorfin. Dodatkowo, całe wydarzenie umiliły konkursy, nagrody i mocna energiczna muzyka. Ciężko było nie dać się ponieść ferworze walecznej atmosfery. Walka toczyła się do ostatniej kropli potu, a dzięki tak licznemu zgromadzeniu udało się pobić nieoficjalny rekord - w wydarzeniu wzięło udział 113 osób i razem osiągnęliśmy wspólny cel.

Razem z marką Reebok pobiliśmy rekord Polski!Razem z marką Reebok pobiliśmy rekord Polski! Reebok

Trzeba przyznać, że to był niesamowity wycisk, a jednocześnie niezła zabawa! Miejmy nadzieję, że przed nami jeszcze nie jeden taki rekord do pobicia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.