Elancyl Slim Design Noc. Zadbaj o swoją skórę nawet, gdy śpisz

Marka Elancyl już od ponad 40 lat dba o skórę kobiet na całym świecie. Tym razem przygotowała produkt skierowanych do tych pań, które preferują stosowanie kosmetyków tuż przed snem. Elancyl Slim Design Noc zadba o ciebie nawet podczas snu.

Sprawdzony sposób na wymarzoną sylwetkę jest znany od dawna. Zdrowy rozsądek podpowiada, że ruch, aktywność fizyczna, mądra dieta, pozytywne nastawienie i troska o siebie są kluczem do pięknego wyglądu. Każdego dnia możesz mądrze i z szacunkiem dbać o siebie. A kiedy aktywny dzień masz już za sobą, pozwól by podczas snu ktoś inny zatroszczył się o Ciebie. W ten sposób nawet kiedy śpisz, aktywnie oddziałujesz na sylwetkę. Zadbaj, by cała doba pracowała na Twoją korzyść i wybierz skuteczny dermokosmetyk.

Wieczór to doskonały czas na pielęgnację skóry i to nie tylko dlatego, że nie musimy się spieszyć z aplikacją kosmetyków. To właśnie wieczorem przepuszczalność skóry osiąga swoje maksimum, powodując lepsze wchłanianie składników aktywnych. To właśnie wieczorem aplikując produkt pielęgnacyjny możemy wykonać masaż, który w połączeniu z wieczornym relaksem, rozluźni i usprawni krążenie płynów ustrojowych, maksymalizując drenaż. Dla osób dbających o sylwetkę marka Elancyl ma nową propozycję – specjalistyczny dermokosmetyk Slim Design Noc, który powstał po to, aby noce były tak samo aktywne jak nasze dni.

Elancyl Slim Design Noc Elancyl Slim Design NocElancyl Slim Design Noc Elancyl Slim Design Noc Materiały partnera

Slim Design Noc kryje w sobie najnowsze osiągnięcie Laboratoriów Elancyl - unikatowy kompleks kofeina 3D, aby działać na tkanki w trzech wymiarach.

1. Pierwszy aspekt działania czyli działanie zapobiegające przerastaniu adypocytów.

Optymalne spalanie tłuszczów zapewnia duet substancji aktywnych tj. cekropia i kofeina. Florydzyna zapobiega magazynowaniu tłuszczów, a xanthoxylina, pozyskiwana z pieprzu syczuańskiego, przeciwdziała różnicowaniu preadypocytów w dojrzałe adypocyty zdolne od magazynowania tłuszczów, dzięki czemu zapobiega nawrotom cellulitu.

2. Drugi wymiar działania Slim Design Noc to zapobieganie włóknieniu tkanki łącznej czyli przeciwdziałanie fibrozie. W tym obszarze najlepiej sprawdza się wyciąg z korzenia salacii rosnącej na terenach Indii. Salacia to roślina leczniczej o właściwościach przeciwzapalnych wykorzystywanej w leczeniu reumatyzmu i chorób skórnych, a także w medycynie indyjskiej Ajurwedzie.

3. Trzeci obszar działania produktu Slim Design Noc to działanie drenujące, możliwe dzięki wyciągowi z bluszczu przyspieszającego fizjologiczną detoksyfikację.

Do kompleksu Kofeina 3D naukowcy z Laboratoriów Elancyl dodali booster GP4G czyli tetrafosforan diguanozyny, który pobudza metabolizm komórkowy podczas snu, ożywia i regeneruje „uśpione” komórki oraz stymuluje syntezę kolagenu. Ta cudowna molekuła, która jest prekursorem ATP (adenozynotrójfosforan – nukleotyd adeninowy) czyli formą nośnika energii komórkowej. Pozyskuje się ją z solankowca Artemia salina, gdyż ten zooplankton w niesprzyjających warunkach przechodzi
w stan hibernacji, jednocześnie magazynując zapasy molekuły GP4G, aby w odpowiednim momencie zużyć ją i przekształcając energię w ATP, pobudzić procesy życiowe.

Połączenie wysoce aktywnych składników kompleksu kofeina 3D i boostera GP4G gwarantuje skuteczną pielęgnację antycellulitową. Aby dermokosmetyk miał także właściwości odżywcze, ułatwiające aplikację i wykonanie masażu, do formuły Slim Design Noc dodano olejek carthame (olejek z krokosza barwierskiego), bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe o działaniu odżywiającym. Kremowa konsystencja dosłownie otula skórę, umożliwiając masaż, który jest rekomendowanym zabiegiem przy aplikacji i dla marki Elancyl został specjalnie opracowany przez fizjoterapeutę (instrukcja prostego do wykonania masażu znajduje się na wewnętrznej stronie opakowania).

Elancyl Slim Design Noc ma udowodnioną skuteczność* działania już po 7 nocach regularnego stosowania.

Elancyl Slim Design Noc (dostępny w aptekach)

Cena: 130 zł / 200ml

 

* Metody oceny skuteczności zastosowane przez Laboratoria Elancyl:
1. Badanie kliniczne wykorzystujące metodę projekcji prążków pozwalającą na optyczny pomiar kształtu. Oceniano zmianę objętości i powierzchni ud na zasadzie badania porównawczego : u każdej kobiety Slim Design Noc był aplikowany 1 raz wieczorem tylko na jedno udo, aby zmierzyć stopień działania dermokosmetyku
w porównaniu z drugim udem. Pomiar laserowy obwodu ud wykazał działanie Elancyl już po 7 nocach.
2. Ocena skuteczności Slim Design Noc w testach konsumenckich na grupie 114 kobiet.

Metody oceny klinicznej potwierdziły skuteczność działania w 3 wymiarach: wyszczuplenie, wygładzenie cellulitu, wymodelowanie sylwetki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.