Kilogramy to nie wszystko! TE zdjęcia DOSKONALE to pokazują

O tym, że kilogramy nie są najważniejsze w dążeniu do idealnej sylwetki, można przekonać się między innymi obserwując profil tej dziewczyny. Zobaczcie tylko jej metamorfozę!

 W tym wypadku wszystko widać gołym okiem. Należy jednak wiedzieć, że chcąc osiągnąć cel i wypracować sylwetkę marzeń, trzeba podejść do tego z rozsądkiem.

Odchudzanie to nie wszystko. Nie należy popadać w pewnego rodzaju skrajność i patrzyć ślepo na to, co pokazuje waga. Bo ona nie jest najważniejsza...

Bardzo ważnym elementem pracy nad własnym ciałem jest dostosowanie treningu do organizmu i pracowanie nad konkretnymi mięśniami. Doskonałym przykładem ciężkiej pracy nad swoim ciałem jest Fenella Scarlett.

 

Fenella Scarlett McCall z Melbourne (Australia) pokazała na Instagramie zestawienie swoich zdjęć, gdzie na jednym waży 1 kg więcej, a efekt wprawia w osłupienie. Analizując fotografię mogłoby się wydawać, że na tym, na którym w rzeczywistości waży więcej, ważny stanowczo mniej. A tak nie jest! Świadoma praca nad swoim ciałem przynosi efekty, widoczne. 

 

Praca nad jej ciałem zajęła jej 2 lata.

 
 
 

Aktualnie dziewczyna jest inspiracją dla innych kobiet. Jej Instagram obserwuje prawie 60 tys użytkowników. A jej post uzbierał ponad 32 polubień i całą masę pozytywnych komentarzy. 

 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.