Chodakowska w MEGA motywującym wpisie. "Może najwyższy czas zrozumieć, że..."

Ewa Chodakowska regularnie na profilach w mediach społecznościowych motywuje kobiety (i nie tylko). Ostatnio napisała post, który poruszy nawet tych najbardziej opornych i zmieni twoje myślenie.

W poście Ewa Chodakowska napisała:

Aktywność fizyczna to studnia inspiracji bez dna to narzędzie, którym nauczyłam sie posługiwać i uczę Ciebie władania tym narzędziem ..Trening powinien byc wprowadzony na co dzień "ustawowo" kazde z nas powinno sie ruszać!Dzieki temu nasze samopoczucie, nasz umysł, poczucie własnej wartosci, obszar w mózgu odpowiedzialny za samodyscypline, produktywność.. kreatywność .. wszystko rośnie w siłe !!Poprzez trening ciała, trenujemy nasz umysł Aktywność fizyczna przekłada sie na moj styl zycia, łączy zdrowe odzywianie z ruchem To nieskomplikowana filozofia - zapobieganie a nie leczenie, dbanie o zdrowie i ciało w celu zachowania jak najdłużej sprawności fizycznej, świeżości umysłu i zdrowia ..Jedno bez drugiego w moim mniemaniu nie istnieje..Moze najwyższy czas zrozumieć, ze zdrowy styl zycia to nie kara  to świadome wybory zapracowujące na nasze zdrowie, siłe, witalność i rewelacyjny nastrój ?? ?? tutaj tylko zyskujemy Przed nami fantastyczny tydzień Obiecuje sobie trzymać się propozycji planu, jaki mam dla Ciebie 

Do aktywnego stylu życia rzeczywiście trzeba prawidłowego podejścia. Pierwsze od czego powinnyśmy zacząć, to przede pozytywne nastawienie. Nie traktujmy treningów jako kara, a jako przyjemność i świadomy wybór.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.