Były chłopak powiedział jej, że jest grubasem. Schudła i poznała prawdziwą miłość

Poznajcie historię Hayley Werstoby, która postanowiła zrzucić zbędne kilogramy i zrobić na złość swojemu byłemu chłopakowi.

 Hayley Westoby ma 25 lat i pochodzi z Sydney. Kobieta będąc młodą dziewczyną nigdy nie miała problemów z wagą. Biegała i regularnie trenowała. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy doznała kontuzji i musiała zawiesić treningi. Następnie zaczęły się studia, podczas których bardzo dużo imprezowała. Wtedy osiągnęła apogeum. W najgorszym przypadku ważyła prawie 120 kg.

 

Pewnego dnia były - już - chłopak Hayley powiedział jej, że jest za gruba i powinna coś z tym zrobić. Dziewczyna wzięła te słowa do serca, weszła na wagę, przeraziła się i... postanowiła natychmiast zrzucić zbędne kilogramy.

Byłam w szoku, kiedy uświadomiłam sobie to, do jakiego stanu się doprowadziłam. To był mój wybór, ale ja nie mogłam na siebie dłużej patrzeć.
 

Na pierwszym miejscu Hayley musiała wyzbyć się złych nawyków żywieniowych, przestać pić alkohol i regularnie ćwiczyć. Największy problem miała jednak z alkoholem, ponieważ podczas studiów prowadziła bardzo intensywne życie towarzyskie, któremu zawsze towarzyszył alkohol.

Kobieta osiągnęła sukces! Zdjęcia, które publikuje na Instagramie rzeczywiście robią wrażenie i widać, że włożyła w swoją metamorfozę bardzo dużo pracy. Ostatecznie zrzuciła 65 kilogramów.

 
 
 

Nowe życie przyniosło jej też inną zmianę. Poznała na siłowni swojego aktualnego chłopka, z którym prowadzi aktywny tryb życia i nie zamierza zaprzestawać.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.