Do czego może doprowadzić niekontrolowana utrata wagi? ONA pokazała, co stało się z jej skórą...

Mnóstwo kobiet walczy z nadprogramowymi kilogramami. Sporo grupa z nich robi to często bardzo nieświadomie. Należy pamiętać, że drastyczne odchudzanie może wiązać się z problemami, które wynikają z pozostającej skóry. TA dziewczyna pokazuje to na swoim przykładzie. Zdjęcia i filmiki nawołują do rozsądku.

 Amanda Roberts jeszcze niedawno ważyła około 150 kilogramów, udało się jej zrzucić aż 70. Skutkiem tak drastycznego odchudzenia jest rozciągnięta skóra, która w tym wypadku może zostać usunięta tylko i wyłącznie operacyjnie.

Amanda w internecie zorganizowała zbiórkę pieniędzy na taką operację. Skóra, która pozostała po odchudzaniu waży prawie 10 kilogramów

To bardzo ważna kwestia, którą należy poruszać przy odchudzaniu. Musimy pamiętać, że nie zawsze szybkie odchudzanie wiąże się z oczekiwanymi efektami.

Należy robić to świadomie i obserwować, jak zachowuje się ciało. Dziewczyna postanowiła publikować takie zdjęcia, żeby uświadomić innych o problemie, który niewątpliwie istnieje. Najczęściej w mediach pokazywana jest metamorfoza przed i w efekcie końcowym. A przecież to nie wszystko.

Zobaczcie, z czym zmaga się Amanda Roberts:

 
 
 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA