Ten facet udowadnia, że NIC nie pomoże ci tak wyrzeźbić ciała, jak TEN trening!

O jakim treningu mowa? Chodzi o CrossFit! Ten trener przekonuje, że żaden trening nie pomoże ci tak skutecznie wymodelować i ukształtować sylwetki! Jego zdjęcie są na to najlepszym dowodem!
 

CrossFit to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Koncentruje się na zmieniających się, intensywnych ćwiczeniach mających na celu osiągnięcie ogólnej sprawności fizycznej, która pomoże stawić czoła wszelkim wyzwaniom.

 

Cross Fit bowiem to nie tylko przelotna moda, ale świetny sposób na urozmaicenie codziennych wizyt na siłowni czy zajęć fitness.

 
 

Nieważne na jakim etapie obecnie jesteś, jeżeli chcesz i nie boisz się intensywnego treningu, możesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem od treningu CrossFit. Każdy trening można skalować, czyli dostosować do indywidualnych możliwości ćwiczącego. CrossFit jak każda inna metoda treningowa jest procesem i musi być rozłożony w czasie. Zaczynamy od nauki techniki ćwiczeń, następnie budujemy powtarzalność i utrzymanie tej techniki, na samym końcu dodajemy intensywność.

 
 
 

Zajęcia CrossFit są dla wszystkich, również dla kobiet. Poprzez dużą intensywność treningu oraz ćwiczenia siłowe (np. przysiady, martwe ciągi) można świetnie wymodelować swoją sylwetkę. Podczas każdego treningu CrossFit kładziemy nacisk na to, aby angażować do pracy cały organizm. Warto spróbować!

 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.