Czujesz się skrępowana przeglądając Instagram? Niepotrzebnie! Ona to doskonale udowodniła

Media społecznościowe przepełnione są idealnym obrazem ciała. Obserwując profile niektórych użytkowników można nabawić się kompleksów. Pytanie brzmi: CZY WARTO?
 

Coraz więcej użytkowniczek social media decyduje się na to, żeby udowodnić innym, iż idealne figury kobiet są niezgodne z rzeczywistością.

Przeglądając profile mamy wrażenie, że co niektórzy nie mają żadnych wad, ich ciało jest idealne, a życie jakby z bajki. Często jest to trochę zakrzywiona rzeczywistość.

Instagram coraz częściej zestawiany jest z rzeczywistością i jeszcze częściej jedno nie idzie z drugim w parze. Wystarczy odpowiednia pozycja i dobre światło.

21-letnia użytkowniczka Instagrama @girlxfit postanowiła to w pewien sposób udowodnić. Opublikowała dwa zdjęcia. Jedno zostało wykonane po drugim. Na jednym widać zarysowane mięśnie brzucha, na innym już nie. W tym przypadku jest to kwestia pozycji. Na drugim jej ciało jest zrelaksowane, a mięśnie (jak widać) nie są napięte. Daje to zupełnie inny efekt. Oczywiście najczęściej spotykamy się z pierwszą wersją zdjęcia, jednak w tym przypadku jest zupełnie inaczej.

Dziewczyna zachęca do tego, żeby nie czuć się skrępowaną. Jej "fani" dziękują za to, że jest w stosunku do nich "fair". I że pokazuje, jak wygląda rzeczywistość.

TUTAJ pisaliśmy o tym, jak zapozować do idealnego zdjęcia.

Zgadzacie się z nią?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.