Jak zrobić pupę - 10 ćwiczeń, których potrzebujesz

Jeśli znudziły Ci się już klasyczne przysiady, a w Twój trening pośladków wkradła się monotonia, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W naszym najnowszym filmie na YouTube, Marlena Ciborowska - redaktorka portalu myfitness.pl i trenerka fitness, pokazała 10 wariacji przysiadów, dzięki którym wyrzeźbisz pupę marzeń.

Kiedy słyszymy słowo "squat", na myśl przychodzi nam najpopularniejszy i za razem najprostszy przysiad. Na naszym kanale na YouTube pokazujemy Wam jak dojść do idealnej sylwetki. Tym razem wzięliśmy pod lupę pośladki!

 

Przysiady to jedno z lepszych ćwiczeń jeśli chcecie mieć uniesioną i jędrną pupę. Niewiele osób wie, że można je robić na wiele sposobów. W najnowszym filmiku na naszym kanale YouTube zobaczycie jak poprawnie zrobić np. przysiad plie, przysiad sumo, przysiad z wyskokiem, z wykopem do boku, przysiad ze wspięciem na palce czy ze wznosem kolan

Marlena CiborowskaMarlena Ciborowska Marlena Ciborowska

Każda z tych wariacji bardzo dobrze angażuje mięsień pośladkowy, co przy regularnym wykonywaniu tego ćwiczenia pozwoli Wam osiągnąć pupę marzeń. Nie zapominajcie przy tym o dobrze zbilansowanej diecie i regeneracji. Gotowe na prawdziwe wyzwanie? Spróbujcie każdej z 10 wariacji squat'u i napiszcie w komentarzu która z nich jest Waszą ulubioną! 

Marlena CiborowskaMarlena Ciborowska Marlena Ciborowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.