Bootybuilding. Ten trend nigdy nie był tak popularny

Bootybuilding, czyli rozbudowywanie mięśni pośladków to najbardziej popularne hasło treningowe. Jakie ćwiczenia na pośladki wykonywać, żeby móc pochwalić się pupą?

Modelki fitness i trenerki prześcigają się na Instagramie w chwaleniu się... pupą. Możemy zainspirować się filmami instruktażowymi, gdzie pokazane są treningi na pośladki czy ściągnąć poradniki w formie pdf, gdzie wytłumaczono, jak jeść i jak ćwiczyć. Jednym z najbardziej popularnych jest poradnik Tammy Hembrow - "8 week booty program". Poniżej zdjęcie metamorfozy Tammy.

Tammy hembrow bootybuilding, myfitness.plTammy hembrow bootybuilding, myfitness.pl Tammy hembrow bootybuilding, myfitness.pl

Nie tylko Tammy może się pochwalić takimi efektami.

Przykład bootybuilding, myfitness.plPrzykład bootybuilding, myfitness.pl Przykład bootybuilding, myfitness.pl

Przykład bootybuilding, myfitness.plPrzykład bootybuilding, myfitness.pl Przykład bootybuilding, myfitness.pl

W Internecie jest wiele przykładów zbudowania pośladków - oczywiście wiele z nich pokazuje efekty zabiegów w gabinecie lekarza medycyny estetycznej, ale specjalne ćwiczenia na pośladki, które pokazujemy poniżej, wykonywane regularnie przynoszą efekty, są to m.in. przysiady z obciążeniem, wykroki, lifty, wznosy bioder ze sztangą.

Sylwia Nowak i jej sposób na jędrne pośladki [6 ĆWICZEŃ]

Pamiętaj też o dostarczaniu odpowiedniego paliwa dla mięśni, bez tego nie będą rosnąć! Dbaj o dobrze zbilansowaną dietę ze sporą ilością białka, np. w postaci koktajli białkowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.