Kasia Rain. Trenerka niebawem wszystkich zaskoczy, tworząc swój autorski program

Kasia Rain to trenerka personalna oraz ekspertka żywieniowa. Jest twórczynią programu treningowego The Official Model Body Workout, który jest skierowany... do modelek! Okazuje się, że już niebawem zaskoczy nas nowym projektem. Jesteś ciekawa, co to może być?

Kasia Rain, choć z pochodzenia jest Polką od lat mieszka i pracuje w Holandii. To właśnie tam rozwinęła się jej kariera w fitnessie. Jako trenerka przede wszystkim postanowiła pracować z modelkami, które dzięki odpowiednim ćwiczeniom i odżywianiu mogą osiągnąć świetną figurę

 

Kasia wie, że modelki przede wszystkim muszą mieć wzmocnione i wysmuklone mięśnie. Głodówka lub zbyt intensywny trening kardio nie pozwolą im tego osiągnąć. Właśnie dlatego stworzyła swój autorski program The Official Model Body Workout, w którym pokazuje zestawy ćwiczeń rozciągających i siłowych. 

Już niebawem Kasia przedstawi swój kolejny program Foga Fitness. To metoda, która łączy w sobie elementy jogi i fitnessu. Trenerka na razie nie chce zdradzić szczegółów, ale z pewnością metoda przypadnie od gustu kobietom, które marzą o smukłej sylwetce.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.