Zrezygnowała z treningu kardio. Postawiła na coś innego i zaczęła widzieć efekty

Gubienie zbędnych kilogramów zazwyczaj wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Bardzo często jest to niekończąca się katorga, z której odchudzająca się osoba nie odczuwa żadnej przyjemności. Jak było w tym przypadku?

Alice Fields ma 24 lata. Trening kardio uznawała za jedyne słuszne wyjście przy gubieniu zbędnych kilogramów. Alice pisała o tym, że była w stanie codziennie wstawać przed świtem i trzymała się zasad restrykcyjnej diety. Wciąż jednak nie widziała żadnych rezultatów...

Do czasu, kiedy nie postawiła na trójbój siłowy. To był moment, w którym Alice zmieniła podejście do odchudzania i aktywności fizycznej. Zaczęła zauważać zmiany w swoim ciele, a jej ubrania stawały się coraz luźniejsze.

Wcześniej poprzez katowanie swojego organizmu Fields potrafiła zgubić 5 kilogramów w 2 tygodnie, ale po porzuceniu diety wracało 7, co jest równoznaczne z efektem "yoyo"

Dieta i aktywność fizyczna nie musi wiązać się tylko i wyłącznie z koniecznością. Powinniśmy czerpać radość, ale także satysfakcję z dążenia do celu. A widoczne efekty są pewnego rodzaju nagrodą:

Zobaczcie tę metamorfozę:

 
 
 

A tak wyglądają treningu, w których zakochała się Alice:

 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.