Mister Supranational wybrany! Z jakiego kraju pochodzi zwycięzca?

Za nami debiutancka edycja międzynarodowego konkursu Mister Supranational. Mieliśmy okazję być pierwszymi gospodarzami tej imprezy - gala odbyła się w Krynicy Zdroju.

Zwycięzcą, czyli najprzystojniejszym mężczyzną roku 2016, został Diego Garcy, Meksykanin. Pokonał on 36 konkurentów z innych krajów.

Diego mimo młodego wieku (ma 26 lat), osiągnął już w życiu bardzo dużo. To model, a zarazem biznesmen - jest właścicielem własnej agencji modelingowej z siedzibą w Mediolanie. 

 

Wysportowaną sylwetkę zawdzięcza zamiłowaniu do aktywności fizycznej. Diego jest zdecydowanym zwolennikiem zdrowego trybu życia. Siłownia i bieganie to jednak nie jedyne formy ruchu, które lubi. Jak na prawdziwego Latynosa przystało, model uwielbia tańczyć, szczególnie salsę. 

 

Diego podczas konkursu Mister Supranational zwiedzał w wolnych chwilach nasz piękny kraj, między innymi Warszawę. Polska bardzo mu się podobała, choć nie mógł się długo przyzwyczaić do panujących u nas niskich temperatur. 

Meksykanin pokonał między innymi naszego reprezentanta, Rafała Jonkisza. Na szczęście Polak zmieścił się w pierwszej dziesiątce "najprzystojniejszych". 

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA